Рівнян запрошують розгадати "Секрет Малевича"

60 хвилин щоб знайти ключ, відчинити двері та вийти з кімнати. Механізми та загадки з незвичними атрибутами, інструкціями та завданнями.

Весела компанія від 2 до 5 людей з друзів, знайомих, колег чи однодумців, і саме основне  - бурхливі емоції, незвичні відчуття та море адреналіну.

Перших 60 хвилин адреналіну Ви зможете отримати, завітавши до кімнати під назвою "Секрет Малевича". Дана кімната схожа на механізм годинника, який необхідно запустити  і пройти всі контрольні точки від початку до кінця, для того, щоб вийти із неї. 

Рівнян запрошують розгадати "Секрет Малевича", фото-1

На перший погляд - звичайнісінькі двері, які ведуть нас до звичайнісінької кімнати з картинами видатного Малевича. Ми цього дядечку знаємо, адже про його всесвітньо відомий чорний квадрат нам розповідали ще у школі. Але в чому Секрет Малевича? Цього у школі не розкажуть, і щоб його дізнатися, вам необхідно відкрити саме ці звичайнісінькі двері.

Рівнян запрошують розгадати "Секрет Малевича", фото-2

Сама кімната нагадує картинну галерею, в яку Ви зайшли поглянути на творіння видатного українського художника. І на початку не зовсім зрозуміло, для чого аж 60 хвилин, щоб роздивитися усе те, що можна оглянути за п'ять хвилин. Але це ж непроста картинна галерея, потрапивши сюди, за вами зачиняють двері, і як вибратися з кімнати - вам необхідно здогадатися самим.

Рівнян запрошують розгадати "Секрет Малевича", фото-3

Оглядаючи кімнату, пильно придивляючись до речей, Ви починаєте розуміти, що це далеко непроста картинна галерея. Дана кімната наповнена безліччю рухомих та нерухомих таємниць, які з усіх сторін дивляться на вас. Пильність та уважність допоможе зрозуміти усю їхню сутність. 

Рівнян запрошують розгадати "Секрет Малевича", фото-4

Ви звичайно можете витратити на розв'язання усіх задач і менше ніж 60 хвилин, все залежить від вашої спритності та уважності.

Але те, що побувати тут варто, то про це з впевненістю кажу не тільки я, але  і багато рівнян, які вже розгадали Секрет Малевича. Про відчуття та враження ви можете прочитати у коментарях самих відвідувачів:

Творці
Творці
Творці
Творці

Отож, хто ще тут не був -  поспішайте!!!  м. Рівне, вул. Степана Бандери, 41. 

Деталі за номером телефону: (067) 36 09 862, (066) 39 41 133, (093) 69 68 352

http://q-18.com

P.S....про наступних 60 хвилин адреналіну - розповідь буде згодом...слідкуйте за новинами на нашому сайті....

 

квест кімната Рівне відкриття Секрет Малевича
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі