Рівненська школа №4 провела день здоров'я

Рух - це здоров'я - під таким гаслом проходив Всесвітній День здоров’я у Рівненській ЗОШ №4, яка носить статус «школа сприяння здоров’ю».

Упродовж шести уроків за розкладом у спортзалі, навчальних класах, на шкільному подвір’ї відбувалися різноманітні заходи, де учні презентували свою спортивно-культурну програму, брали участь у конкурсах на спритність, витривалість, влучність та конкурсі малюнку на асфальті.

Команди юних спортсменів боролися за призові місця у спортивних змаганнях з дартсу, «Козацьких розвагах», «Веселих стартах», спортивних естафетах. Старшокласники також прослухали лекцію лікаря-ендокринолога Тетяни Кругленко на тему «Цукровий діабет – пандемія ХХІ століття», а фахівці комунального закладу «Рівненський обласний центр здоров`я» Рівненської обласної ради провели анкетування серед педагогів та батьків на тему « Як ви оцінюєте свої показники здоров’я?».

P7040013.JPG
P7040013.JPG

- За результатами опитування із 70 респондентів 10 відсотків оцінили стан свого здоров’я на «незадовільно», 45 відсотків – «задовільно», 35 відсотків  «добре». Аналогічні заходи за участю спеціалістів обласного центру здоров’я відбулися у цей день в Рівненському аграрному коледжі та обласній бібліотеці для молоді, - повідомили у комунальному закладі «Рівненський обласний центр здоров`я» Рівненської обласної ради.

Рівненська обласна рада
спорт школа,Рівне здоров"я
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі