Реклама
13:46, 5 березня 2016 р.

Пошук підприємства по єдрпоу

Реклама

Код єдрпоу підприємства

З цієї статті можна дізнатися як провести процедуру пошуку будь-якого підприємства через єдиний державний реєстр підприємств та організацій на Україні.

В першу чергу, що потрібно знати здійснюючи пошук підприємств та організацій у ЄДРПОУ, то що результат шуканого запиту по організаціям або підприємствам, які зареєстровані в єдиному державному реєстрі повинні мати в тексті повідомлення, ті слова, які вказуються при запиті на пошук через ЄДР. Якщо ж при запиті було дописано хоч один параметр, база даних може видати в результат усі суб'єкти, які підходять під цю опис. Слід зауважити, що якщо у шукає особи є код ЄДРПОУ підприємства, то результат покаже всі підприємства, які мають найменувати під цим кодом.

По-друге, є узагальнююче правило, для правильної постанови запросу в пошукову систему потрібного об'єкта або суб'єкта. Тобто, потрібно вказати параметри, інформація яких обов'язково буде зберігатися в єдиному державному реєстрі. Однак, не варто вписувати параметри, які не містять в собі точну інформацію про підприємство, фізичну чи юридичну особу.

По-третє, не варто в роблячи пошук підприємств по ЄДРПОУ писати назву підприємства, так як в базі даних Єдиного державного реєстру може бути абсолютно інша назва.

Наступним правилом, яке буде відноситься до грамотного пошуку підприємств або організацій, є те, що всю інформацію, яку ви вносите в параметри для пошуку підприємств або організацій в обов'язковому порядку повинна бути написана кирилицею і містити в собі цифри (якщо це потрібно). Також потрібно використовувати пробіли для розділення слів. Також слід взяти до уваги, що порядок слів при написання їх у параметр пошукової системи, значення не має.

Далі слід запам'ятати, що при уточненні інформації, слова можна замінити такими символами: "_" - може замінити будь-яку букву і "%" - може замінити певну кількість букв в слові. Тобто, якщо ви не впевнені в правильності написання того чи іншого слова, то можна замінити її вищевказаним символом і пошук вам видасть всі можливі результати з тими параметрами, які ви задали спочатку.

Також потрібно знати, що в рядок з типом особи, найкраще ставити галочки на всі типи. Завдяки цьому результат торкнеться всіх суб'єктів і об'єкти, які має до підприємства хоч якесь відношення.

Здійснюючи грамотний і в правильному порядку пошук єдр пошук через ЄДР користувач може прискорити процес пошуку, тим самим витрачаючи час по мінімуму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...