• Головна
  • На Рівненщині показання газового лічильника можна надсилати через СМС
10:32, 30 березня 2016 р.

На Рівненщині показання газового лічильника можна надсилати через СМС

Із 1 квітня 2016 року мешканці Рівненської області можуть передати показання лічильника за допомогою СМС на короткий номер 7104.

У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр розрахункового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показники прийняті та оброблені. Дякуємо».

Якщо клієнт отримав відповідь «Неправильний формат», це означає, що дані, які він надіслав вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу, або передати показання іншим способом:

• через Особистий кабінет на сайті 104.ua;

• зателефонувавши до Контакт-центру за номером (0362) 461-104;

• надіславши повідомлення з зазначенням адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу [email protected]rv.104.ua;

• вказавши показання лічильника газу на 1 число місяця у платіжному документі;

«Щоб у рахунку були зазначені фактичні, а не прогнозовані показання лічильника, споживачеві необхідно зафіксувати дані приладу обліку станом на 1 число і передати їх до газової служби до 5 числа» - зазначає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Рівнегаз» Володимир Новосад.

 

Переконатися, що передані показання зафіксовані, споживач може в Особистому кабінеті, зареєструвавшись на сайті 104.ua

Номер 7104 є єдиним номером для всіх споживачів природного газу та призначений тільки для прийому СМС-повідомлень. Вартість відправки повідомлення згідно з тарифом мобільного оператора.

Довідка:

ПАТ «Рівнегаз» займається транспортуванням природного газу. У 2015 році підприємство протранспортувало 448 млн.м.куб. блакитного палива. Природним газом на Рівненщині користується понад 256 тисяч сімей та близько 3 тис. юридичних осіб.

За додатковою інформацією звертатися

До спеціаліста зі зв’язків з громадськістю

Вікторії Левчук

Тел.: +38 (0362) 64-39-02

Моб.:+38 (067) 313-23-02

e-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сервіс,рівнегаз,лічильники
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

live comments feed...