Новини компаній
07:41, 29 березня 2016 р.

Голки, що лікують

Новини компаній

  В останні роки голкорефлексотерапія отримує все більш широке поширення.
В спеціалізованих медичних кабінетах за кілька таких процедур пропонують позбавити мало не від усіх можливих захворювань.

  Чи насправді голковколювання володіє такою силою? З якими хворобами йому під силу впоратися? Ми задали це питання лікарю - неврологу Медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» Тодеріці Іванні Станіславівні:

- Як правило, цей метод використовується у випадках, коли необхідно полегшити і зняти больові відчуття. Він вважається альтернативною методикою традиційних методів лікування хронічних, респіраторних, очних захворювань. У чому полягає принцип голковколювання? Під шкіру людини, в певних точках, вводяться дуже тонкі голки з срібла. Всі маніпуляції виконуються вручну.На поверхні тіла людини розташовані акупунктурні точки, тобто біологічно активні точки, які відрізняються особливими властивостями. Подразнення цих точок спеціальними голками викликає поліпшення стану здоров'я, зменшення або припинення больових відчуттів. Для досягнення найкращих лікувальних ефектів і закріплення отриманого поліпшення доцільно виконання серії мінімум 5-12 процедур на сеанс. У випадках хронічних і рецидивуючих больових синдромів сеанси голковколювання можна повторювати 2-3 рази на рік.

  Показання для застосування голкотерапії:

  • Неврити та невралгії (променевого, потиличного, ліктьового, лицьового, серединного, малогомілкового нервів), міжреберна невралгія
  • Місцеві болі різного походження, фіброміалгія
  • Лікування неврозів
  • Рульовий механізм лікування депресії
  • Головні болі напруги , мігрені
  • Безсоння , апатія , стану хронічної втоми

Процедура постановки голок займає 20-30 хвилин , може проводитися як щодня, так і з перервами 1-2 дні. Постановка голок проводиться практично у всі точки тіла (на голові, тулубі, руках, ногах, вушних раковинах) голками різної довжини в залежності від місцезнаходження точки і глибини її залягання.

Голкорефлексотерапія позитивно впливає на циркуляцію крові і м'язовий тонус. Позитивні зміни спостерігаються вже після першого сеансу. В результаті рефлексотерапевтичного впливу:

  • зникає біль;
  • відновлюється обмін речовин в тканинах;
  • нормалізується кровообіг;
  • активізується життєва енергія організму.

  Для повного одужання або значної динаміки знадобиться курс із 10-15 процедур.
 В нашому медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» для кожного пацієнта складається своя програма лікування, що враховує тривалість захворювання і особливості патологічних змін, потім проводиться курс голковколювання, підібраний відповідно до поставленого діагнозу після прийому лікаря .
  Записатися на прийом до лікаря-невролога в Медичний центр «Оксфорд Медікал Рівне» можна в будь-якій, зручній для вас формі:

  Через сайт, за телефонами, особисто в клініці.
Обирайте, що вам найбільше підходить.

м.Рівне, вул.С.Петлюри,19 (біля лялькового театру)

тел.+380 (362) 404050

моб. +38(067)8404050

http://rivne.oxfordmed.com.ua

(Ліц. АЕ №638036 МОЗУ від 05.01.2015)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікаря-невролога ,Медичний центр #Оксфорд Медікал Рівне #голкорефлексотерапія #медицина #приватна практика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...