• Головна
  • Післядипломну освіту студенти ВИШів Рівненщини здобуватимуть у Польщі
09:01, 22 березня 2016 р.

Післядипломну освіту студенти ВИШів Рівненщини здобуватимуть у Польщі

За дорученням голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова його перший заступник Юрій Приварський здійснив робочий візит до Вармінсько-Мазурськоговоєводства, аби налагодити співробітництво у сферах освіти, сільському господарстві та медицині.

Зокрема, під час зустрічі із маршалком Вармінсько-Мазурського воєводства Адамом Стружіком, досягнуто домовленостей щодо можливості здобуття післядипломної освіти випускниками аграрних коледжів Рівненської області на базі Вищої школи сільського господарства у Варшаві.

«На наше запрошення представники Вищої школи приїдуть на Рівненщину, аби обговорити навчальні програми післядипломної освіти для студентів. Після цього плануємо підписати План співпраці на найближчі декілька років з включенням питань та сфер, що становлять найбільший інтерес для обох сторін», - розповів перший заступник голови Рівненської ОДА

За словами Юрія Приварського, завдяки співпраці з польськими колегами у 2015 році рівненські фермери та зоотехніки побували на найкращих господарствах Європи. Також, торік у Варшаві побувала група державних службовців, котрі вивчали польський досвід у сфері управління проектами та використання фінансових інструментів Євросоюзу.

Рівненська облдержадміністрація у подальшому розроблятиме й інші програми підвищення кваліфікації, зокрема, для медиків, підсумував Юрій Приварський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#студенти #Рівненщина #Польща #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

live comments feed...