• Головна
  • Об’єднання зусиль для проведення реформ на Рівненщині
10:04, 18 березня 2016 р.

Об’єднання зусиль для проведення реформ на Рівненщині

Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства підписали Меморандум про узгодження мети діяльності щодо впровадження реформи місцевого самоврядування.

В рамках Меморандуму передбачено підтримку діяльності Офісів реформ, шляхом долучення до роботи в кожному офісі трьох галузевих консультантів: з питань бюджету, загальних юридичних питань, просування успіхів децентралізаційної реформи.

Діяльність консультантів підтримана двома проектами, що впроваджує АМУ. Перший – «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», який діє за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Проект має на меті створення сприятливого середовища для впровадження децентралізаційної реформи в Україні, зміцнення місцевого самоврядування, поглиблення демократичних процесів розвитку територіальних громад та стабільності держави.

Другий проект – «Прозорий, підзвітний, ефективний бюджетний процес на місцевому рівні в Україні (ПБП)», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу. Цей проект прагне сприяти децентралізації шляхом забезпечення ефективного та підзвітного управління бюджетними ресурсами органами місцевого самоврядування.

Метою реформи місцевого самоврядування є, передусім, забезпечення його спроможності самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання місцевого значення. Йдеться про наділення територіальних громад більшими ресурсами та про мобілізацію їхніх внутрішніх резервів.

У Рівненській області також працюватимуть три консультанти Офісу реформ

Курилас Василь Васильович – консультант з правових питань – тел. 0673538517

Кушнер Людмила Володимирівна – консультант з бюджетних питань – тел. 0673538420

Ковтунець Олена Олександрівна - консультант з комунікацій – тел. 0673538521

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#асоціація #допомога #влада #реформи #організація #міста #країна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...