• Головна
  • В Рівному найталановитішим випускникам шкіл запропонують унікальну можливість навчання
12:26, 17 березня 2016 р.

В Рівному найталановитішим випускникам шкіл запропонують унікальну можливість навчання

18 березня в Рівному Українська Академія Лідерства шукатиме найкращих випускників середніх шкіл, щоб запропонувати їм безкоштовне навчання унікального формату.

В Україні з лютого триває рекрутингова компанія лідерської програми «Українська академія лідерства», за час якої ми вже відвідали 90 шкіл та презентували академію для 4500 випускників у 13 областях України! Академія продовжуємо шукати найталановитіших, цього разу в Рівному!

«Згідно статистики, 70% випускників вищих навчальних закладів не працюють за спеціальністю. Ми хочемо зламати цю тенденцію та дати можливість студентам зупинитиcь, взяти рік перерви та спробувати себе у різних сферах, щоб зрозуміти, чи дійсно вони на правильному шляху. Навчання в академії триває 10 місяців 24 години на добу, 7 днів на тиждень та включає академічну, спортивну, волонтерську та мандрівну програми» - зазначають організатори.

В академії викладають найкращі викладачі України, а предмети академії спрямовані на формування української ідентичності та свідомості. До прикладу курс Ярослава Грицака «Історія без дат», максима Яковлєва «Культура мислення», Михайла Колісника «Персональні фінанси» тощо. У вересні Українська академія лідерства відкриється у Миколаєві, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Києві та Чигирині. Навчання в академії є безкоштовним та відбувається в рамках програми лідерства, залучення інвестицій та розвитку, що впроваджується в Україні фондом Western NIS Enterprise Fund.

Щоб потрапити до академії, потрібно мати 16-19 років та пройти конкурсний відбір попередньо заповнивши анкету http://goo.gl/forms/nL5W6Y57jM, або ж в часі презентації в Рівному звязатись телефоном з представником УАЛ для подальшої координації дій 0673525394

ПРЕС_КОНФЕРЕНЦІЯ відбудеться 18 березня о 15:00 в медіа-центрі «Ервеюей», що за адресою: вул. Драгоманова, 20 (мала зала Рівненської філармонії)

В Рівному  найталановитішим випускникам шкіл запропонують унікальну можливість навчання, фото-1

***
22 жовтня, 2015 р. в Києві за підтримки Western NIS Enterprise Fund відбулося відкриття унікального для України формату навчального закладу – Першої Української Академії Лідерства. Українська Академія Лідерства – це новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання і вдосконалення. Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни.
Академія Лідерства працює з вересня 2015 року. У першому наборі навчається 39 випускників 11 класу та студентів 1 курсу (17-18 років) з усієї України, включно з Кримом. Учасників було обрано з понад 500 анкет від зацікавленої молоді.
Студенти навчаються 6 днів на тиждень, один із яких присвячують волонтерській діяльності відповідно до інтересів.
До ініціативної групи ідейних натхненників Української Академії Лідерства долучилися видатні і талановиті українці, серед яких Ярослав Грицак, Владислав Троїцький, Іван Малкович, Віталій Сич, Святослав Вакарчук, Віктор Зотов, Валентина Зотова, Оксана Семенюк, Андрій Зелінський, Борис Ґудзяк, Наталя Попович, Ярослав Рущишин, Олена Кошарна, Ярослава Джонсон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #учні #випускники #школа
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

live comments feed...