• Головна
  • З рівненськими АТОшниками співпрацюватиме німецький поліцейський
14:04, 17 березня 2016 р.

З рівненськими АТОшниками співпрацюватиме німецький поліцейський

З неформальним робочим візитом Рівненщину відвідав член Міжнародної поліцейської асоціації, офіцер поліції Німеччини Райнхард Масс для налагодження взаємодії з громадськими організаціями та підтримки бійців АТО.

Під час свого перебування в нашому краї, німецький поліцейський зацікавився діяльністю Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО». Райнхард Масс провів консультації із заступником голови осередку Олександром Зайчуком щодо співпраці в напрямку надання гуманітарної допомоги атошникам, а також сприяння в розвитку обміну досвідом між німецькими і українськими силовиками.

Також, закордонний правоохоронець наголосив, що вважає обов’язком донести до своїх співвітчизників об’єктивну інформацію про події в Україні та російську агресію в нашій державі.

Варто наголосити, що в 2004 році Райнхард Масс у складі національної складової брав участь в миротворчій місії в Косово, де співпраицював з українцями. З того часу він підтримує нашу країну та шукає шляхи допомогти українцям подолати важкі часи.

«Якби не було прикро, але не всі жителі Німеччини розуміють та знають, що відбувається у вас. Багато хто думає, що бойові дії поширились на велику територію і небезпечно їхати в будь-який куточок країни. Я хочу їм пояснити, що українцям потрібна підтримка, хоча б моральна. Мені ще сподобалось, що в Україні є багато організацій, які допомагають своїм воїнам, не забувають про них, зокрема Всеукраїнськаий Союз ветеранів АТО та один з його керівників на Рівненщині Олександр Зайчук», – розповів Райнхард Масс.

Він також звернув увагу на те, що в такі періоди, який переживає Україна, варто об’єднуватись не лише на політичному, а й на «людському» рівні з іншими державами. Тому, що підтримка людей завжди відчувається. Не важливо якої ти національності – завжди потрібно лишатись людиною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Німеччина #АТО #військові #співпраця #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

live comments feed...