• Головна
  • Обласні обранці підтримали важливі ініціативи Рівненської ОДА
09:07, 16 березня 2016 р.

Обласні обранці підтримали важливі ініціативи Рівненської ОДА

На пленарному засіданні сесії облради депутати підтримали соціально-важливі програми, підготовлені Рівненською обласною державною адміністрацією.

Зокрема, ще на рік продовжено дію Програми енергоефективності, відповідно до якої в області реалізовуватимутьенергоощадні проекти.

«У 2015 році ця практика виправдала себе. На Програму з енергозбереження із обласного бюджету виділено 15 мільйонів гривень. За них на Рівненщині побудували котельні, встановили твердопаливні котли, замінили газові плити на електричні, а соціальні заклади обладнали тепловими лічильниками. Загалом вдалося реалізувати півсотні проектів. Програма дала результати, тож і цьогоріч  вирішуватимемо важливі для області завдання в енергетичній сфері», – відзначив перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський.

Так, цьогоріч планується спрямувати на Програму енергоефективності 10 мільйонів гривень.

На сесії Рівненської облради депутати проголосували також за обласнуПрограму розвитку туризму. Тож на заходи, спрямовані на активізацію туристичної діяльності на території Рівненщини впродовж п’яти років планують виділити 7 мільйонів гривень. Завдяки Програмі продовжать практику кредитування власників агросадиб, фінансуватимуть проекти туристичного спрямування, а також створюватимуть промоційні матеріали про туристичний потенціал області.

Також обласні обранці підтримали обласну Програму розвитку освіти Рівненської області на 2016-2018 роки. Таким чином з обласного бюджету планують спрямувати понад 4 мільйони гривень на модернізацію мережі навчальних закладів, збільшення інклюзивних груп та класів, обладнання спортивних майданчиків.

Також на сесії депутати погодилися на співфінансування обласної Програми забезпечення навчальних закладів шкільними автобусами. Планується, що у 2016 році придбають 39 шкільних автобусів. Закупівля проводитиметься на засадах співфінансування: 50 відсотків – за рахунок залишків освітньої субвенції, 50 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

На сесії депутати одноголосно підтримали проект рішення «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та виділили 450 тисяч гривень на підтримку конкурсу. Окрім того, депутати прийняли Програму економічного та соціального розвитку на 2016 рік та Програму розвитку інвестиційної діяльності в Рівненській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#програми #проекти #соціально-важливі #ОДА #адміністрація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...