• Головна
  • Рівняни руйнують бар’єр нерозуміння сучасного танцювального мистецтва
11:07, 14 березня 2016 р.

Рівняни руйнують бар’єр нерозуміння сучасного танцювального мистецтва

19 березня за підтримки Totem Dance Group у Рівному стартує всеукраїнський проект «Ре_ТАНЦ_Формація», організатором якого є Антон Сафонов. В рамках проекту на сцені міського палацу культури «Текстильник» (вул. Гагаріна, 6) о 19:00рівненський глядач знайомиться з новим форматом заходу - «Вечір сучасного танцю».

Проект покликаний пом’якшити бар’єр нерозуміння сучасного танцювального мистецтва у широкої верстви населення, згуртувати представників українського сучасного танцю для подальшого взаєморозвитку нових творчих відносин та створення нових проектів.

Київський хореограф-постановник Антон Сафонов мовою сучасного танцю піднімає тему, яка не дає спокою вже багато років нашій країні: «Ця тема викликала величезну кількість дискусій, суперечок, проблем та пошуків їх вирішень. Танцювальний спектакль "Game Zone" насичений поліфонією всіх емоцій, від гумору до бажання знищити учасників гри. Якої гри? - Тієї, в якій опинитеся ви, глядачі, танцівники, країна, світ ... Особливістю постановки є те, що глядач, не тільки насолоджується дією, рухом та ідеєю, а й може впливати на її результат.» (посилання на промо відео: https://vimeo.com/149666186)

Місто Рівне представлено постановками «Яка вона?» (Юлія Москаль та Вадим Жалюк) та «Не все вирішуємо ми»(Анастасія Ташлікович). Юлія та Вадим торкаються вічної теми матері та дитини: «Яка вона, дитина? Які її риси, потреби? Чим є ця половина людства, що живе разом з нами і поряд з нами у трагічному поділі?  Яка вона, мати? Які хвилювання та емоції, переживає вона від моменту народження своєї дитини?  Хто в праві вирішувати якою їй бути?».

Інша постановка рівнян, нагадує про людські потреби. «Сон - це природна потреба. Комусь це подобається, в когось з цим проблеми, а буває на це просто немає часу. Прагнучи встигнути все, ми часто забуваємо про свою природу. Та не важливо хто ти і яке в тебе життя, відмовитись від сну все рівно не вийде.» - говорить Анастасія.

20 березня у Flash contemporary dance studio проходять майстер-класи з сучасного танцю для дітей та дорослих від педагогів Totem dance school (м. Київ): Антона Сафонова, Крістіни Слободянюк, Альони Міц, Ярослава Кайнара.

  • Майстер-клас для дітей (6-8 років)

«Мій перший крок у сучасний танець»

Педагог – Христина Слободянюк

  • Майстер-клас для підлітків (9-13 років)

«Вивчаємо основу сучасного танцю»

Педагог – Міц Олена

Олена Міц: «Діти – це наше майбутнє, в яке ми щодня закладаємо цеглинку нових знань. В танці ми потребуємо практики як в техніці, так і в імпровізації. На майстер класі з техніки ми будемо вдосконалювати та розвивати можливості нашого тіла в стилі contemporary. А на класі з імпровізації ми спробуємо відмовитися від нав’язаних нам рухів та страху танцювати перед глядачем. Ми з’ясуємо як звичайна гра може стати захопливим танцем.»

  • Майстер-клас «Modern jazz»

Педагог - Ярослав Кайнар

Ярослав Кайнар: «На классе мы уделим внимание принципам изоляции, работе с ритмом. Поработаем с телом в рамках структуры урока. Урок включает в себя работу с физикой и механикой тела в рамках техник модерн танца Л. Хортона, М. Каннинхема, объединенными авторской методикой с принципами изоляции. Во время кроссовых комбинаций поработаем с различными уровнями и пространством.»

  • Майстер-клас «Contemporary dance/ Brain-motional work»

Педагог Антон Сафонов

Антон Сафонов: «После Новых ощущений всегда следует Новый опыт». Мы даём возможность раскрыть эмоциональный пласт, которые откладывается в нашем теле и сознании в огромных количествах. Мы позволим нашему телу и эмоциям объединиться в совершенно новый результат по качеству, ощущениям и форме.»


Детальніше: http://vk.com/club91316149

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Totem Dance Group #мистецтво #танці #проект #Ре_ТАНЦ_Формація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...