• Головна
  • 100 відсотків Бойченка у Рівному
19:06, 12 березня 2016 р.

100 відсотків Бойченка у Рівному

 У п’ятницю, 11 березня, до Рівного із презентацією книги «50 відсотків рації» завітав Олександр Бойченко. Це вже 6 книга письменника, редактора та перекладача за сумісництвом, і 4 книга від видавництва «Книги ХХІ».

З початку, видавництво не хотіло друкувати книгу під такою назвою, - розповідає автор, - але я їх переконав, сказавши, що 50% купить книгу із цікавості, а ще 50 – тому, що переплутають її з «50 відтінків сірого». У книзі представлені 50 текстів, які відверто сваряться між собою. Але як стверджує Бойченко: «автор не шизофренік».

"...Представлені в цих текстах постаті строго на 50 відсотків є реальними, а на 50 – вигаданими. Те саме з розказаними тут історіями: на 50 відсотків вони є літературними, а на 50 – журналістськими, на 50 – комічними, а на 50 – не дуже". Читач сам має обрати, які 50% йому ближчі.

Починаються тексти від пра-діда, а закінчуються сьогоденням. Читач старшає з кожним рядком. Але це не означає, що він стає мудрішим.

У «50 відсотків рації» немає натяків. Бо, якщо ви читаєте і розумієте щось інше, це література, а якщо читаєте і розумієте те, що читаєте – це вже судовий вирок чи контракт, - ставерджує автор.

Більшість персонажів живі, це знайомі Олександра.

«Де-не-де є матюки, але ШО».

Письменник також перекладає художні твори з російською та польської. Хоча дехто запитував Бойченка (про переклади з російської) – «навіщо перекладати з мови, якою читають 100%, на мову, якою читають 50?». Відповідь не змусила себе чекати: «Років через 100, вас, кацапів, читати вже ніхто не буде!»

Зазвичай, чим гостріший текст, тим швидше він старіє, але автор вирішив перевірити «чи може текст про Януковича пережити самого Януковича» і залишив його у книзі «50 відсотків рації».

Поки що Бойченко зробив паузу у писанні і думає зрозуміти хто з політиків найгірший і тоді вже писати знову.

Насправді, презентація вийшла дуже жива і цікава. Всі літературні події у місті Рівне можливі завдяки організації «Літературою.RV»

Слідкуйте за новинами «Літератури.RV» (https://vk.com/literatura_rv) та відчуйте як письменники стають ближчими.

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#презентація #О.Бойченко #книга #50 відсотків рації #Література.RV
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

live comments feed...