• Головна
  • Бізнес та громадянське суспільство об’єднується для якісних змін в країні
19:06, 11 березня 2016 р.

Бізнес та громадянське суспільство об’єднується для якісних змін в країні

Вітчизняні суспільні сили – бізнес-організації, громадські структури, наукові та аналітичні центри – об’єднуються задля напрацювання єдиної стратегії розвитку України на найближчі роки. 18 березня на Всеукраїнському форумі бізнесу буде представлений комплексний та деполітизований аналіз соціально-економічної ситуації та запропонований план невідкладних заходів з подолання соціально-економічної кризи та підготовки стратегії подальшого розвитку країни. Про це йшлося на прес-конференції співорганізаторів форуму в українській столиці.

«Консолідація зусиль громадянського суспільства, підприємницької громади та влади зараз дуже важлива, адже ми розуміємо, в якому стані українська економіка: ввійшла в п’ятірку гірших у світі, визнана корумпованою, є поки непривабливою для іноземного інвестора. У той же час, тільки економічно розвинута держава може бути достатньо сильною для захисту своїх національних інтересів. Для цього потрібно провадити сучасну промислову, ефективну експортну політику, сприяти розвитку малого бізнесу та самозайнятості. Наразі йде процес об’єднання громадських сил, формується потужна суспільна платформа для напрацювання узгодженого плану виходу із кризи та стратегії розвитку країни», - повідомив президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій Анатолій Кінах.

Співініціатори форуму - найбільші та найвпливовіші громадські та ділові об’єднання - УСПП, Антикризова рада громадських організацій, «Українська Бізнес Ініціатива», ТПП України, ФРУ, ГП Нова Країна, Рада підприємців при КМУ,об’єднання «Україна – це я» - погодились в тому, що країні потрібен чіткий, погоджений план дій.

«Бізнес не може стояти осторонь в час кризи державного менеджменту. Перехід від кулуарних обговорень до публічного діалогу – ось те, що має бути зроблено», - переконаний співзасновник ГП Нова Країна Владислав Оленченко.

На сьогодні провідними діловими асоціаціями, неурядовими структурами підготовлені власні комплексні стратегії - Антикризовий план спільних дій влади та бізнесу та низка інших. Саме на їх основі та пропозицій громадських організацій на форумі буде сформований План невідкладних заходів з подолання соціально-економічної кризи та підготовки стратегії подальшого розвитку країни. Він є відкритим до опрацювання та внесення пропозицій. Також планується до підписання і відкрита Спільна заява щодо ситуації в країні та шляхів виходу з кризи. Розроблений план, переконані представники громадськості та ділових структур, має стати основою Програми діяльності Уряду на 2016-2017 рр.

«Майбутній форум – максимально деполітизований майданчик для прагматичного пошуку шляхів подолання викликів, що стоять перед нами. Також це дасть чіткий сигнал європейським партнерам, що український бізнес готовий та сам ініціює якісні реформи в країні», - зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Залучитися до форуму, що відбудеться 18 березня в НСК «Олімпійський»,запрошені вищі посадові особи держави, керівники парламентських фракцій, лідери громадянського суспільства, представники міжнародної спільноти. Загалом захід об’єднає близько  двохсот бізнес-асоціацій, промислових, підприємницьких організацій, громадських структур, аналітичних і наукових центрів.

Співорганізатори Всеукраїнського форуму бізнесу переконані, що консолідація структур громадського, ділового сектору, формування єдиних підходів до названих програм дасть змогу цивілізованим конституційним шляхом домогтися від влади  повноцінного та відповідального діалогу з суспільством і бізнесом.

Захід є відкритим до приєднання та висловлення пропозицій щодо його роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #зміни #країна. політика #влада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...