• Головна
  • Прес-конференція "Революційні праві сили. Довершення Революції гідності"
10:05, 6 березня 2016 р.

Прес-конференція "Революційні праві сили. Довершення Революції гідності"

2 березня 2016 року о 10:30 в прес-центрі інформаційного агенства "Українські Новини" відбуласяпрес-конференція, яка присвячена темі сьогодення: "Революційні праві сили. Довершення Революції гідності".

Питання для обговорення:

  • Революційні праві сили, цілі та завдання об'єднання;
  • акції громадського спротиву 20-24 лютого 2016 року, подальші плани дій РПС;
  • концепція нової системи як єдиний шлях оновлення та порятунку України.

Організатор заходу: "Революційні праві сили".

Спікери прес-конференції:

представники Штабу координаційної платформи “Революційні праві сили”: Бондаренко Антон, Грущак Володимир, Вовканич Микола, Давид Ніколаєв.

Революційні Праві Сили вважають нелегітимними Мінські «договорняки», а сьогоднішню старо-нову владу - такою, що діє не в інтересах української нації та займається умисним саботажем.

Про це в прес-центрі Українських Новин повідомив представник РПС Антон Бондаренко.

"Мінські «договорняки» є нелегітимними ні за Конституцією, ні за всіма нормами міжнародного права. Ведуться якісь переговори на території сусідньої держави, там, де від України присутній якийсь громадянин, другий Президент, і представники терористичних організацій", - сказав він.

За словами Бондаренко, будь-які переговори з Донбасу повинні вестися з позиції державного суверенітету і територіальної цілісності. На думку представників РПС, за період дії Мінських «договорняків»  українських військових і мирних жителів загинуло більше, ніж за період активної фази антитерористичної операції.

Представники РПС перерахували вітчизняні громадські організації, які займаються розробкою проектів щодо сталого і конструктивного розвитку Української держави. Саме на ці організації і планують спертися Революційні Праві Сили при відновленні конституційного ладу в Україні. Керувати державою повинні і можуть українці, а не заморські фахівці.

Ще один представник РПС Давид Ніколаєв висловив побоювання, що в Україні штучно створюються умови для голодомору, оскільки з держави вивозять стратегічні запаси зерна через блокпости, які контролюються саме владоохоронцями (мусорами).

Представники РПС кілька разів наголосили, що беруть на себе відповідальність щодо охорони громадського спротиву проти свавілля старо-нової влади та зроблять усе, щоб стихійними повстаннями не скористалися вороги України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...