• Головна
  • Антимонопольний комітет може зупинити рух поїздів
14:02, 4 березня 2016 р.

Антимонопольний комітет може зупинити рух поїздів

Антимонопольний комітет України призупинив закупівлю дизпалива для потреб залізничної галузі. Призначення АМКУ на 28 березня розгляду скарги двох учасників конкурсу може призвести до зупинки поїздів, оскільки запаси дизпалива будуть вичерпані. Існуючого у галузі запасу палива вистачить на 5 діб.

Щоб не допустити перебоїв у курсуванні поїздів та оминути загрозу повного вичерпання запасів дизпалива філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» у своєму листі просить АМКУ розглянути скарги учасників торгів вже 4 березня. Зволікання з винесенням рішення щодо закупівлі дизпалива може завдати нищівного удару не лише залізничній галузі, а й в цілому економіці країни, адже залізницею перевозиться близько 80 % вантажів у державі. Наразі галузь вимушена працювати в режимі очікування рішення АМКУ.

Філія «Центр забезпечення виробництва» вважає скарги компаній-учасників конкурсу ТОВ «ЕЛЕМЕНТ НАФТА» та приватного підприємства «ОККО-БІЗНЕС КОНТРАКТ» безпідставними та необґрунтованими. Другого березня з метою недопущення зриву постачання дизельного палива на залізниці України та підприємства залізничної галузі Філія «Центр забезпечення виробництва» надала до АМКУ усі роз’яснення стосовно викладених скаржниками зауважень та всю необхідну документацію конкурсних торгів.

ПАТ «Укрзалізниця» занепокоєне системними призупиненнями через скарги до АМКУ конкурсів на закупівлю стратегічно-важливих для галузі матеріально-технічних ресурсів. У більшості випадків АМКУ максимально відтермінує розгляд скарг учасників торгів – призначає їх на останній день, визначений законодавством України.

Нагадаємо, що 19 лютого 2016 року Філія «Центр забезпечення виробництва» провела процедуру розкриття конкурсних пропозицій на закупівлю дизельного палива за участі представників компаній-учасників торгів, громадськості та ЗМІ. Найбільш економічно вигідною була визнана пропозиція ТОВ «ВОГ АЕРО ДЖЕТ», яку 23 лютого 2016 року було акцептовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рух #поїзди #антимонопольний #комітет #Укрзалізниця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...