• Головна
  • Рівненські інспектори провели урок права старшокласникам
16:06, 3 березня 2016 р.

Рівненські інспектори провели урок права старшокласникам

Інспектори Рівненського районного відділення поліції провели урок права для учнів 9-11 класів Шпанівсього навчально-виховного комплексу.

Поліцейські роз’яснили їм норми законодавства та застерегли школярів від порушень громадського порядку, вживання тютюну та слабоалкогольних напоїв, за які передбачена адміністративну відповідальність.

Для поліцейських проводити правові уроки стало вже традиційним заходом. Зустрічі зі школярами у навчальних закладах спрямовані на формування правової культури та профілактики правопорушень серед учнівської молоді.

— Мета нашого візиту — донести інформацію про кримінальну та адміністративну відповідальність, яку можуть нести діти у віці від 14 до 18 років, — зазначила інспектор Рівненського районного відділення поліції Наталія Давидюк. — Досить часто діти потрапляють під негативний вплив однолітків і йдуть на скоєння злочину, вживають спиртні напої і курять. Крім того, в області зафіксовані випадки вчинення і тяжких
злочинів неповнолітніми.

Інспектор Рівненського районного відділення поліції Роман Денеко звернув увагу неповнолітніх на наслідки вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління, а також застеріг від небезпеки спілкування із незнайомими
людьми через мережу Інтернет та на вулиці.

— Майже у всіх випадках відповідальність до 18 років за вас несуть батьки, — наголосив старший інспектор Рівненського районного відділення поліції Іван Мошкун. — Як правило, це неприємна процедура для батьків і для вас. Крім того, необхідно пам’ятати про обмеження перебування у розважальних закладах після 22 години.

Жвавим було обговорення правопорушень, вчинених самими дітьми так і відносно них. До таких правопорушень відносяться крадіжки, грабежі, шахрайства, зокрема виманювання та викрадання мобільних телефонів, грошей та інших цінних речей.

Школярі не тільки слухали, а й активно брали участь у бесіді та ставили запитання, відповіді на які вони хотіли отримати від працівників поліції. А цікавило підлітків, як поводитись та діяти в тій чи іншій
ситуації, чи є неповнолітні відповідальними за свої проступки. На все вони отримали змістовну та фахову відповідь від професіоналів, за що щиро подякували правоохоронцям.

У дітях - запорука нашого особистого щастя та здійснення мрій. Саме на них ми покладаємо надії, і тому маємо вчити жити по правді і по Закону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#урок #старшокласники #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

live comments feed...