• Головна
  • До Рівного з новою книгою приїде відомий публіцист Олександр Бойченко
Література.РВ
10:05, 2 березня 2016 р.

До Рівного з новою книгою приїде відомий публіцист Олександр Бойченко

Література.РВ

Організація “Література.РВ” запрошує рівнян на продовження літературного сезону. Весна починається презентацією нової книги «50 відсотків рації» відомого публіциста, перекладача та критика Олександра Бойченка. Зустріч відбудеться 11 березня у конференц-залі готелю «Мир». Початок о 19.00.

Олександр Бойченко, без перебільшень, - один із найкращих українських літературних критиків та публіцистів. В книгах цього автора можна знайти огляди зарубіжної та української класики, сучасних творів відомих письменників. Також Сашко Бойченко з особливою іронією та почуттям гумору пише колонки про політику сьогодення. Легка й захоплива манера письма тримає читача до останньої сторінки.

Рівняни мали змогу познайомитися з публіцистом ще у 2014 році. Тієї весни Сашко разом з Олександром Ірванцем презентували антологію польської драми «Сповідь після зламу». Письменники представили українські переклади п’єс знаних польських драматургів. Після того, зазначають організатори з «Література.РВ», надходило дуже багато запитів від глядачів запросити Бойченка повторно.

Цього разу Олександр Бойченко представить у Рівному нову книгу, яка нещодавно вийшла у видавництві «Книги ХХІ».

«50 відсотків рації» - це сюжетна публіцистика. Історії, розповіді, роздуми. Як зазначає сам автор – лише половина із них (50%) є правдивими, решта – вигадані. З іншого боку автор пояснює назву збірки через призму правди. Мовляв, лише від сили наполовину ми можемо знати щось і бути щирими, інакше неможливо просто фізично знати всієї правди (мати рацію).

Відома літературна оглядачка Ірина Славінська пише про нову книгу Бойченка:

"50 відсотків рації" — це книжка про Україну та її травми. Важливо, що погляд автора звернено в майбутнє, тож рефреном звучить сюжет про те, що отримають діти й онуки у спадок (…) У суперечці народжується істина, і тексти Бойченка цінні саме тим, що він змушує сперечатися, іноді із самими собою».

Організатори ж заходу у Рівному закликають всіх скласти власне враження про нову книгу письменника та прийти на презентацію 11 березня.

У програмі цікаві розмови з автором, зачитування уривків книги та гарно проведений час.

Boychenko_RV_WEB

_ДОВІДКА

Олександр Бойченко – публіцист, критик, перекладач. Народився у Чернівцях. Автор збірок есеїстики: "Щось на кшталт Шатокуа", "Шатокуа плюс", "Аби книжка", "Мої серед чужих", "Більше/Менше". Із польської переклав збірку оповідань Тадеуша Боровського "У нас, в Аушвіці...", роман Даніеля Одії "Тартак", п’єси "Пісочниця" і "Перший раз" Міхала Вальчака, "Валіза" Малґожати Сікорської-Міщук, "Тикоцін" Павела Демірського і Міхала Задари, а також кілька десятків творів "малої форми" Марека Гласка, Лєшека Колаковського, Юзефа Гена, Яна Гімільсбаха, Ольги Токарчук, Анджея Стасюка та ін. З російської – роман Віктора Єрофєєва "Хороший Сталін" та повість Ігоря Померанцева "Баскський собака". 2005 і 2008 роках - учасник стипендіальної програми міністра культури Польщі Gaude Polonia.

Член жюрі премії "Книжка року".

2015 року за книгу «Більше / Менше» присуджено премію імені Юрія Шевельова, за художню та наукову есеїстику.

11 березня відбудеться презентація книги «50 відсотків рації» у конференц-залі готелю “Мир”. Початок о 19:00

Вхід на вечір платний (25-40 грн.)

Дата: 11 березня 2016 року

Час початку: 19:00

Місце зустрічі: Конференц-зала готелю “Мир” (вул. Міцкевича, 32)

Додаткова інформація: (098) 454 93 09 (Анна Невірковець)

Організатори заходу: МГО “Література.РВ”

_____________________________________________________

http://vk.com/boychenko_rv

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#презентація #Література.РВ #Бойченко #50 відсотків рації
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...