• Головна
  • Рівненська ОДА запроваджує максимально доступний електронний сервіс
09:07, 1 березня 2016 р.

Рівненська ОДА запроваджує максимально доступний електронний сервіс

Державні послуги для мешканців Рівненщини повинні бути максимально доступними.

До такої спільної думки дійшли керівництво облдержадміністрації та активна громадськість області під час круглого столу в рамках реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд».

За словами голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова, основне завдання влади – відкрито та оперативно забезпечувати надання послуг мешканцям області. Адже саме це може стати основним чинником того, що до області надходитимуть нові інвестиції.

«Для бізнесу вкрай важливо простота і відкритість в отриманні різного роду дозвільної та реєстраційної документації. І наше завдання зробити усе можливе, аби підприємці області не стояли в чергах, а оперативно та швидко отримували документи для провадження їхнього бізнесу», - зазначив Віталій Чугунніков.

Саме тому, на думку голови ОДА, впровадження електронних сервісів в області сприятиме розвитку підприємництва. Солідарні з головою й представники громадськості. На їх думку, одним із інструментів забезпечення прозорості роботи органів влади можуть стати впровадження сервісів електронних державних послуг населенню, зокрема порталу iGov.

«iGov – це некомерційний проект. Він створений для боротьби з корупцією в сфері надання послуг не тільки громадянам, а й бізнесу. Головною перевагою порталу є те, що послуги надаються в он-лайн режимі. Це пришвидшує отримання послуги та зменшує кількість паперової роботи для держслужбовців», - наголошують активісти.

Тож, в результаті перемовин громадські активісти та керівництво ОДА домовилися, що вже найближчим часом Рівненська область підключиться до порталу iGov та всі охочі мешканці області зможуть отримувати електронні послуги. Для цього голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков доручив апарату адміністрації провести перемовини із розробниками порталу.

DSC01411 (1)Рівненська ОДА запроваджує максимально доступний електронний сервіс (фото) - фото 1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОДА #влада #послуги #сервіс. мешканці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...