
09:03, 25 лютого 2016 р.
У результаті ДТП у центрі Рівного постраждала вагітна
Вчора, 24 лютого, у Рівному на перехресті вулиць В’ячеслава Чорновола-Соборна сталася дорожньо-транспортна пригода, в яку потрапила маршрутка.
У результаті зіткнення автобуса марки «Богдан» та автомобіля «Peugeot» постраждала вагітна 33-річна жителька села Крилів Дубенського району, пасажирка іномарки. Жінку госпіталізували до Рівненського обласного перинатального центру. Медики діагностували у неї закриту черепно-мозкову травму та забійну рану голови.
Відомості за цим фактом внесені до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Правоохоронці встановлюють усі обставини дорожньо-транспортної пригоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:56, 5 грудня
18
16:55, 5 грудня
2
05:56, 10 грудня
