![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
12:00, 2 лютого 2016 р.
На Рівненщині вночі горіла аптека
Сьогодні, 2 лютого, близько четвертої ранку до поліції надійшло повідомлення невідомої особи, що у селі Дядьковичі Рівненського району горить місцева аптека.
Слідчо-оперативна група на місці події з’ясувала, що фармацевтичний заклад належить приватному підприємцю, 58-річній жительці села Милостів, де о 03:50 виникла пожежа. Вогонь пошкодив стіни, стелю, підлогу та медикаменти, які знаходились у приміщенні.
Пожежу працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій ліквідували о п’ятій ранку. Попередня її причина - занесення стороннього джерела вогню невідомою особою.
— Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією частини 2 статті 194 (умисне знищення чи пошкодження майна) Кримінального кодексу України, —
повідомив начальник Рівненського районного відділення поліції Віталій Дмищук. — Вилучені з місця події речові докази направлені для проведення експертизи, за результатами якої буде прийняте відповідне процесуальне рішення.
Триває досудове розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
07:30, 17 липня
10:02, 19 липня
24
18:03, 13 липня
37
live comments feed...