• Головна
  • Спільні транскордонні проекти Рівненщини та Білорусі профінансує ЄС
12:00, 29 січня 2016 р.

Спільні транскордонні проекти Рівненщини та Білорусі профінансує ЄС

На Рівненщині оголошено конкурс проектів за Програмою територіальної співпраці Україна-Білорусь, спрямованих на вирішення загальних проблем розвитку прикордонних районів.

Заявки на конкурс можуть подавати представники державної влади, громади та організації Рівненщини, також Брестської і Гомельської областей Білорусі для спільної реалізації транскордонних проектів.

Подавати заявки можна до 19 квітня 2016 року.

Разом з тим, 15 лютого о 10 год. у м.Рівне відбудеться інформаційний день для потенційних учасників, зацікавлених в отриманні грантів в рамках даного конкурсу.

Загалом на зміцнення прикордонного співробітництва Білорусі та України ЄС виділяє понад 3 мільйони 300 тисяч євро.

Деталі конкурсу:

20 січня 2016 оголошено конкурс проектних пропозицій за Програмою територіальної співпраці Білорусь - Україна, спрямованих на вирішення загальних проблем розвитку прикордонних районів.

Обласні та місцеві органи влади, громади та організації громадянського суспільства Брестської і Гомельської областей Білорусі, а також Чернігівської, Київської, Житомирської, Рівненської та Волинської областей України запрошуються взяти участь у конкурсі заявок на отримання грантів для спільної реалізації транскордонних проектів. В рамках даного конкурсу Європейський Союз виділяє 3,3 млн євро на зміцнення прикордонного співробітництва Білорусі та України.

Пріоритет віддається спільним проектам, спрямованим на розвиток транскордонної взаємодії у розширенні ділових відносин між підприємствами середнього і малого бізнесу з особливим акцентом на прикордонну торгівлю; підвищення туристичної та інвестиційної привабливості; нарощування людського капіталу та зайнятості, включаючи питання кар'єрного росту молоді, а також вирішення транскордонних проблем захисту довкілля шляхом створення механізмів для спільного моніторингу та обміну екологічною інформацією. Енергозбереження, відновлювані джерела енергії та управління відходами; профілактика захворювань і рання діагностика; соціальна інтеграція інвалідів; культурна та історична спадщина, зміцнення співробітництва в галузі культури і спорту також є пріоритетними для Програми.

Прийом проектних заявок відкритий до 19 квітня 2016 року в офісі Адміністратора EaPTC за адресою: Deutsche Gesellschaft für Internationale співробітництва (GIZ) GmbH, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, Київ, 01004, Україна.

Форму для подачі заявки, критерії відповідності та оцінки, а також особливі вимоги та іншу корисну інформацію для учасників можна знайти в довіднику для заявників:http://eaptc-ma.eu/ru/page/cat/3/belarus--ukraina/.

 За роз'ясненнями з приводу конкурсу учасники можуть звернутися у письмовій формі до Адміністратора Програми по електронній пошті:[email protected].

15 лютого 2016 в 10:00 в м.Рівне Програма сприяння EaPTC разом з Адміністратором програми проведуть інформаційний день. Під час якого потенційним учасникам, зацікавленим в отриманні грантів в рамках даного конкурсу, нададуть докладну інформацію про особливості і технічні аспекти Програми.

Для участі в інфо-дні необхідна попередня реєстрація на веб-сайті:http://eaptc.eu/ru/register-be-ua.html!

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до координатора інфо-днів в Україні: Аліна Бриль, e-mail: [email protected],

тел .: +38 050 888 07 54, +38 067 101 77 16З

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фінанси #кордони #ЄС #конкурс #проекти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...