• Головна
  • Ротація кадрів на складі ПАТ «Укрзалізниця»
19:30, 28 січня 2016 р.

Ротація кадрів на складі ПАТ «Укрзалізниця»

20 січня відповідними розпорядженнями Кабінет міністрів України звільнив від виконання обов’язків очільників «Південно-Західної залізниці» Тягульського В.Г. та «Придніпровської залізниці» Федорка І.П. Також були звільнені начальники «Південної залізниці» Уманець М.Г., «Одеської залізниці» Бойко Г. А. та «Львівської залізниці» Піх Б.П. В розпорядженнях Кабміну від 20.01.2016 № 29-р, № 30-р, № 31-р, № 32-р та № 33-р йдеться, що очільники залізниць були звільнені у зв’язку з переходом на іншу роботу.

Зазначені кадрові зміни відбулися в рамках процесу реструктуризації залізниці. Окремі юридичні особи, якими були залізниці, стали регіональними філіями, тож керівники п’яти залізниць продовжують роботу в структурі ПАТ «Укрзалізниця».

Окрім того, розпорядженням Кабінету міністрів України № 28-р від 20 січня 2016 р. звільнено з посади заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України Жураківського В.О. Пан Жураківський приступив до роботи в ПАТ «Укрзалізниця» на посаді операційного директора.

Нагадуємо, що Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» розпочало господарську діяльність 1 грудня 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УкрЗалізниця #кадри
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...