• Головна
  • Де навчатимуться учасники АТО? Рівненська ОДА шукає заклади
11:00, 28 січня 2016 р.

Де навчатимуться учасники АТО? Рівненська ОДА шукає заклади

Пропозиціїщодо участі у відборі приймаються до 14 години 9 лютого 2016 року за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Словацького, 1, каб.111, контактні телефони (0362) 26-15-61, 22-11-75 (департамент соціального захисту населення ОДА).

Критеріямиприйнятності навчальних закладів - претендентів на участь у відборі - є подання всіх зазначених документів, відповідність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення.

Засіданнякомісії з відбору навчальних закладів для організації професійного навчання учасників АТО та їх проживання в період навчання відбудеться 11 лютого 2016 року о 15 годині за адресою:м. Рівне, вул. Словацького, 1, каб.86.

Для участі у відборі навчальні заклади подають такі документи:

1.  Копії ліцензій для провадження діяльності з надання освітніх послуг за заявленою окремою професією (спеціальністю, напрямом або галуззю знань); копію сертифікату про акредитацію навчального закладу (спеціальності) і додатка до нього чи у разі наявності - копію свідоцтва про атестацію з додатками;

 2. Кошториси витрат на професійне навчання за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), складені відповідно доПорядку надання платних освітніх послуг державними та комунальними навчальними закладами, затвердженого  наказом  Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23 липня 2010 року № 736/902/758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 листопада 2010 року за № 1196/18491для прогнозованої кількості слухачів у групі. Дляєдиного підходу під час розгляду пропозицій прогнозований розрахунок витрат на профнавчання здійснювати для 15 слухачів у групі;

 3.  Інформацію про наявність гуртожитку або місць для забезпечення проживання учасників АТО у гуртожитках інших навчальних закладів, умови проживання та їх відповідність санітарним нормам, встановленим законодавством;

 4.  Кошторис витрат на проживання одного слухача на добу (за наявності  гуртожитку або місць для забезпечення проживання учасників АТО у гуртожитках інших навчальних закладів), складений відповідно до законодавства;

 5.  Інформацію про наявність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення (кабінетів, лабораторій, навчальних майстерень, їх обладнання, комплексного методичного забезпечення навчального процесу, педагогічних кадрів, які будуть здійснювати професійне навчання учасників АТО, із зазначенням їх складу), баз для проведення виробничої практики.

 Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою навчального закладу та надсилається або подається до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації з написом: «На відбір навчальних закладів».

 Навчальні заклади - учасники відбору до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у відборі та до дати засідання Комісії, мають право замінити, відкликати ці документи або внести до них зміни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заклад #навчання #АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...