• Головна
  • Село Повча - перше на Рівненщині, яке має власний сайт
14:00, 25 січня 2016 р.

Село Повча - перше на Рівненщині, яке має власний сайт

Допоміг створити його селянам рівненський адвокат Микола Глотов.
Сайт отримало село Повча Дубенського району. Він працює за цим посиланням https://povcha.wordpress.com і поки що перебуває на стадії доопрацювання і наповнення інформацією.
- Я розпочав впровадження власної волонтерської ініціативи “Сайт для громади”, - поінформував Микола Глотов (на фото внизу). - Її суть зводиться до того, що я власними силами буду створювати сайти для сільських громад Волині (Рівненської, Волинської та Житомирської областей). Після повноцінного запуску та первинного наповнення інформацією такі веб-сайти я безоплатно передаватиму в користування органам місцевого самоврядування чи громадським активістам. На мою думку, це дасть можливість таким громадам швидше розвиватися, йти у ногу з часом, а також оприлюднювати інформацію про діяльність органів місцевого самоврядування.

Впродовж 2016 року п. Глотов збирається безкоштовно створити веб-сайти ще для дев'яти сільських громад. Розроблятиме їх на базі платформи wordpress в частині можливості її безкоштовного використання, щоб після передачі створених сайтів сільським активістам останнім не довелося за їх використання платити.

Сільських голів та працівників сільрад, які хочуть мати сайти громад п. Глотов просить писати йому мотиваційні листи на електронну пошту: [email protected]
Безымянный

Безымянный

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сайт #село #Повча #Микола Глотов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...