• Головна
  • Новітня система кримінального аналізу відтепер запрацює в поліції
20:00, 20 січня 2016 р.

Новітня система кримінального аналізу відтепер запрацює в поліції

15 січня 2016 року в Міністерстві внутрішніх справ України відбулася презентація Експертного звіту щодо запровадження системи кримінального аналізу в Департаменті боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми НП України (ДЗПТЛ НПУ).

 

Новітня система кримінального аналізу відтепер запрацює в поліції, фото-1

У презентації взяли участь: керівництво Національної поліції України, Голова Представництва міжнародної організації з міграції (MOM) в Україні, представники міжнародних організацій - Консультативної Місії Європейського Союзу (EUAM), Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), Організації за демократію і економічний розвиток - ГУАМ, представники Посольства США в Україні та Посольства Республіки Польща в Україні.

Протягом 2014-2016 pp. представництво MOM в Україні за підтримки Державного департаменту США здійснює пілотний проект міжнародної технічної допомоги «Розвиток системи кримінального аналізу та аналізу ризиків, сумісної зі стандартами Європейського Союзу, у структурах правоохоронних органів України, що протидіють злочинам, пов'язаним із торгівлею людьми».

Проект передбачає започаткування у ДБЗПТЛ НПУ систем кримінального аналізу та аналізу ризиків на основі кращої національної та міжнародної практики, що сприятиме ефективному розслідуванню злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми.

Головне завдання проекту полягає в зміцненні механізмів попередження, виявлення, документування та розслідування злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми, а також налагодженні механізмів моніторингу криміногенної ситуації, що пов'язана з протидією торгівлі людьми, обміну інформацією на державному, регіональному та міжнародному рівнях стосовно тенденцій та ризиків в цій сфері.

«Успішна реалізація нових методів кримінального аналізу дасть можливість у майбутньому її поширити на всю систему поліції України. Це сприятиме підвищенню ефективності протидії злочинності та відповідатиме сучасним вимогам», - наголосив керівник апарату поліції Костянтин Бушуєв.

Для успішного виконання проекту було створено робочу групу експертів та розроблено спільний план першочергових заходів, залучено фахівців Державної прикордонної служби України (ДПСУ), де вже раніше була впроваджена та успішно функціонує система кримінального аналізу та аналізу ризиків.

Новітня система кримінального аналізу відтепер запрацює в поліції, фото-2

Перший заступник голови Адміністрації ДПСУ Василь Серватюк розповів про основні досягнення використання новітньої системи кримінального аналізу та зазначив основні етапи її впровадження. Зокрема, зупинився на таких аспектах: нормативно правове врегулювання, організаційні та кадрові зміни, програмне та технічне забезпечення.

 

Новітня система кримінального аналізу відтепер запрацює в поліції, фото-3

Представники міжнародних організацій висловили готовність підтримати українських колег у реалізації змін та здійсненні реформ в роботі правоохоронної системи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кримінальний аналіз #система #оновлено. юристи #Україна #кодекс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...