• Головна
  • На підтримку молоді у 2015 році спрямували найбільше коштів за останні п’ять років
14:00, 19 січня 2016 р.

На підтримку молоді у 2015 році спрямували найбільше коштів за останні п’ять років

У 2015 році на заходи Програми підтримки молоді спрямували майже 1 мільйон гривень.Така сума є найбільшою за останні п’ять років.

Торік було виділено 570 тисяч гривень, ще раніше – щороку близько семисот тисяч. Про це розповів начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський.

«Завдяки цьому в 2015 році ми відновили проведення конкурсу проектів та програм молодіжних громадських організацій. Фінансову підтримку отримали 12 ідей, спрямованих на підтримку молоді», - зазначивВіталій Ліпський.

На підтримку молоді  у 2015 році спрямували найбільше коштів за останні п’ять років, фото-1

Захист творчих робіт під час конкурсу проектів

 Також, в рамках Програми було організовано низку заходів, направлених на зміцнення дружніх стосунків з дітьми та молоддю зі Сходу.

«У 2015 році на новорічно-різдвяні свята Рівненщину відвідали діти з Лисичанського багатопрофільного ліцею Луганської області, - розповів начальник у справах молоді та спорту ОДА. - У квітні в рамках проведення патріотичної акції «Великдень зі Сходу на Захід» гостям зі сходу було організовано відвідування рівненського зоопарку. У серпні Рівненщину відвідали вихованці Центру допомоги дітям «Отчий дом» Донецької області. Для гостей були організовані екскурсії до пам'ятних місць. Діти побували в замках міст Дубно та Острог, ознайомилися з Національним університетом «Острозька академія». З приємними враженнями гості повернулися додому».

На підтримку молоді  у 2015 році спрямували найбільше коштів за останні п’ять років, фото-2

Діти зі Сходу - у рівненському зоопарку

 

На підтримку молоді  у 2015 році спрямували найбільше коштів за останні п’ять років, фото-3

Великодня програма для гостей зі Сходу

 

Також у 2015 році облдержадміністрацією спільно з обласною МГО продюсерський центр «Музична сила» організовано обласний фестиваль соціальної реклами, участь у якому взяло близько сотні громадських організацій, студентів та школярів Рівненщини.

Облдержадміністрація надавала підтримку в реалізації програм заходів молодіжних громадських організацій області. Зокрема, реалізовано проекти Мультифестиваль«Студентська республіка-2015» та «Мої мрії» Рівненської обласної МГО «Продюсерський центр – Музична сила», проект «Духовно та соціальна опіка дітей та молоді з особливими потребами» МГО «Православне молодіжне братство свв. мцц. Віри, Надії, Любові та метері їх Софії»,  проект «Оздоровчо - виховна програма «Ковчег» Рівненської обласної МГО «Фонд молодіжних ініціатив «Крила», проекти «Західна ліга сміху» та міжнародний проект «Діалог з гумором заради миру» РОМГО «КВН Рівненщини» та інші.

На підтримку молоді  у 2015 році спрямували найбільше коштів за останні п’ять років, фото-4

Під час прес-конференції щодо реалізації проекту «Західна ліга сміху»

 

Загалом впродовж минулого року на Рівненщині проведено близько 70 молодіжних заходів, зазначив Віталій Ліпський.

 

На підтримку молоді  у 2015 році спрямували найбільше коштів за останні п’ять років, фото-5

Всеукраїнськаінформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рівненщина #молоді. бюджет #мільйони #діти #зоопарк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...