• Головна
  • Заява т.в.о начальника ГУНП в області Сергія Максимова
12:00, 16 січня 2016 р.

Заява т.в.о начальника ГУНП в області Сергія Максимова

7 січня 2016 року на місцевому телеканалі «Рівне 1» вийшла в ефір програма «На часі» за участю народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Андрія Лозового. У подальшому в електронних ЗМІ із посиланням на першоджерело (http://www.rivne1.tv/Info/?t=11) поширилася інформація щодо безпідставних звинувачень Андрієм Лозовим поліції Рівненщини у кришуванні незаконного видобутку бурштину, вирубки лісів, наркопритонів, гральних автоматів та інших незаконних бізнесів.


До того ж, редакції електронних ЗМІ опублікували нічим не обґрунтовані закиди Андрія Лозового, який називає мене, як тимчасово виконуючого обов’язки начальника ГУНП в Рівненській області, та моїх підлеглих «відвертими бандитами», стверджуючи та запевняючи у причетності нас, правоохоронців, до мафіозних схем щодо незаконного видобутку і реалізації бурштину.


Прикро, що саме представники Українського народу у Верховній Раді, використовуючи свій статус, усе частіше фігурують у соціальних мережах, інтернет-виданнях та у сюжетах телеканалів. Проте, представники ЗМІ, на жаль, не завжди бажають перевірити зміст отриманої інформації, викладаючи її, як є.

Я не можу залишитися осторонь та не відреагувати на подібні голослівні заяви та обливання брудом мене, моїх підлеглих та усю поліцію Рівненщини загалом із боку народного депутата. Тож на законних підставах я захищатиму гарантоване мені Конституцією України право на повагу до честі, гідності та ділової репутації.


Відповідно до частини 4 статті 32 Конституції України кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням
такої недостовірної інформації.

Зважаючи на викладене, я в судовому порядку позиватимуся до Андрія Лозового про захист честі, гідності та ділової репутації. Крім того, згідно із статтею 46 Закону України «Про інформацію» відповідальність за порушення законодавства про інформацію несуть особи, винні, зокрема, у поширені недостовірної інформації, яка ганьбить честь
і гідність особи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Максимов #Заява
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...