• Головна
  • Четверо з п'яти «білих комірців» незадоволені своєю зарплатою
19:00, 14 січня 2016 р.

Четверо з п'яти «білих комірців» незадоволені своєю зарплатою

В зв'язку з інфляцією і постійним ростом цін матеріальний стан «білих комірців» погіршується з кожним місяцем. За даними опитування hh.ua, половині з них останнім часом не підвищували зарплату, а кожному п'ятому урізали оклад. Проте навіть тим, чий прибуток в національній валюті не змінився, стало складніше жити на зарплату. Офісні робітники все частіше мають складнощі з плануванням бюджету і ледве дотягують до наступної виплати заробітної платні. Як показало опитування, у кожного другого гроші на життя закінчуються раніше, ніж на банківську картку приходить нове поповнення. За шість місяців до цього дефіцит бюджету був лише у третини опитаних.

Фінансові труднощі, викликані об'єктивними причинами, позначаються на задоволеності зарплатою.Четверо з п'яти «білих комірців» незадоволені розміром матеріальної компенсації, двоє з п'яти – вкрай незадоволені.

За півроку кількість вкрай незадоволених зросла на 10%. Відповідно знизилась кількість тих, хто вважає свою зарплату гідною. Якщо в першому півріччі 2015 часткову задоволеність виявив кожний п'ятий офісний робітник, то у другому – лише кожний сьомий. Як і раніше, повністю задоволені оплатою праці одиниці – 3-4% опитаних.

Незмінно більше за всіх своєю зарплатою задоволені IT-спеціалісти, представники медіа, а також фармацевти і представники консалтингових компаній, що надають послуги бізнесу. Не влаштовує розмір матеріальної компенсації страховиків, представників енергопромислової галузі і робітників консалтингових компаній, які надають послуги населенню.

Зміни в показниках задоволеності роботою не настільки значні як в показниках задоволеності зарплатою. Як і раніше, більше половини опитаних задоволені своєю роботою, третина – незадоволені і приблизно кожному десятому важко відповісти на питання.

Не скаржаться на роботу ІТ-спеціалісти, представники медіа и робітники сфери страхування. Менш за всіх робота влаштовує представників нафтогазового сектору, енергопромислової галузі, а також співробітників банків і логістичних центів.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у серпні 2015 року. В опитуванні взяли участь 5281 респондент з різних регіонів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#HeadHunter #зарплати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...