• Головна
  • ПАТ «Укрзалізниця» використовує альтернативні маршрути для перевезення вантажів до країн Середньої Азії
17:00, 6 січня 2016 р.

ПАТ «Укрзалізниця» використовує альтернативні маршрути для перевезення вантажів до країн Середньої Азії

Українські залізничники пропонують вантажовласникам кілька альтернативних маршрутів доставки вантажів до країн Середньої Азії. Зокрема, вантажі можна везти або морським шляхом з Іллічівська, або територією Білорусі.

Вже 15 січня 2016 року з Іллічівська відправиться демонстраційний рейс контейнерного поїзду за маршрутом Україна - Грузія - Азербайджан - Казахстан - Китай (через Каспійське та Чорне моря). Даний маршрут є новим напрямом «Шовкового шляху» та альтернативою, яка дозволить перенаправляти вантажопотоки у східному напрямку в обхід території Росії. Він включає паромні переправи Чорного та Каспійських морів і стане конкурентним у порівнянні з традиційним сухопутним маршрутом.

Нагадаємо, що необхідність розробки альтернативних шляхів виникла у зв’язку з підписанням Президентом Російської Федерації Указу №1 від 01.01.2016 «О мерах по обеспечению экономической безопасности и национальных интересов Российской Федерации при осуществлении международных транзитных перевозок грузов с территории Украины на территорию Республики Казахстан через территорию Российской Федерации».

Також варто зазначити, що переміщення вантажів, які були прийняті до перевезень до вступу в дію наведеного наказу вводиться тимчасовий порядок. Для зміни маршруту перевезення зазначених вантажів (через територію Білорусі або Грузії) вантажовласник/експедитор повинен звернутись листом до начальника станції затримки. Детальна інформація для вантажовласників за наступним посиланням: http://www.uz.gov.ua/cargo_transportation/general_information/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УкрЗалізниця #вантаж
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...