
10:00, 2 січня 2016 р.
У Рівному внаслідок ДТП загинув 29-річний рівнянин
Аварія трапилась 1 січня о 23:20 на вулиці Костромській.
29-річний рівнянин, власник автомобіля «ВАЗ 2105» виїхав на зустрічну смугу руху та зіткнувся з автомобілем марки «Toyota Avensis», яким керувала 33-річна місцева жителька.
Внаслідок ДТП власниця «Toyota Avensis» отримала тілесні ушкодження, а водій «вазівки» загинув на місці події. Щоб дістати тіло загиблого водія, працівникам Держслужби з НС довелося розрізати деформоване авто за допомогою гідравлічних інструментів.
Загалом задіяли 4 працівники ДСНС та 2 одиниці спецтехніки, деблокування тіла водія з понівеченого авто зайняло 15 хвилин. Нині, обставини ДТП з’ясовують правоохоронці.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.
Триває досудове розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:59, 20 квітня
12:00, 26 квітня
23:56, 21 квітня
11:13, Сьогодні
13:33, 30 квітня
