Реклама
12:27, 21 листопада 2015 р.

ЄДР України

Реклама

Один із структурних елементів, що формує важливу частину інформаційної бази держави – ЄДР України. Державний реєстр став ефективним фундаментом цілісності та достовірності даних про усі підприємства та організації, що діють на території країни. Дана автоматизована система направлена на збирання, оброблення, накопичення та оброку відомостей, що стосуються господарської діяльності, здійснюваної в Україні.

Дані про юридичних осіб, що ведуть свою діяльність на території України або за її межами, але засновані резидентами держави, а також про фізичних осіб-підприємців вносяться до реєстру у затвердженому порядку державним реєстратором. Завдяки спеціально розробленим електронним системам, отримана інформація про зареєстровані СПД одразу ж надходить до центральної державної бази. Це значно пришвидшує роботу усіх структурних підрозділів, що займаються обробкою та  вивченням отриманих даних.

Де отримати відомості з реєстру

Витяг, довідка та виписка – визначені законом документи, що включають частину інформації про ЮО та ФОП. Удосконалена сучасна електрона система дозволяє сформувати короткі інформаційні картки та отримати їх у паперовій формі, звернувшись до відповідного органу, або у електронному файлі, правильно заповнивши відповідні форми заявок.

Пошук відомостей в ЄДР – це спеціально розроблена система надання запитів на отримання відповідних відомостей. така послуга є загальнодоступною і відкритою. На офіційному сайті Міністерства юстиції у відповідному вікні можна обрати як безкоштовну форму для запиту, так і вкладку для платного надання послуг.

Державний реєстр фізичних і юридичних осіб включає відомості про:

  • - назву юридичної особи;

  • - код ЄДРПОУ;

  • - відомості про місцезнаходження;

  • - контактну інформацію, у тому числі відомості і контактні дані засновника;

  • - перелік усіх видів діяльності, якими займається СПД.

Крім того, у витягах можна отримати також інформацію про дату реєстрації у ЄДР та внесення змін до карток суб’єкта підприємницької діяльності.

Підкреслимо, пошук даних по суб’єкту здійснюється по назві організації або за кодом ЄДРПОУ. Відповідно, якщо у графу «код» ввести правильні дані, система їх обробляє та видає доступну відкриту інформацію про відповідну юридичну особу. Цікаво, що код – це не хаотичний унікальний набір цифр, а відповідний секретному алгоритму запис, що несе інформаційне навантаження.

Пошук даних за назвою підприємства дещо відрізняється, адже він відображає лише список із 10 перших знайдених ЮО чи ФОП, а тому важливо вносити назву таким чином, щоб вона максимально відображала інформацію саме про необхідного суб’єкта для здійснення ефективного пошуку відкритих відомостей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...