13:00, 10 грудня 2015 р.
Житлові субсидії отримують 146 тисяч домогосподарств Рівненської області
Документи на призначення житлової субсидії від жителів Рівненщини продовжують надходити.Кількість зверненьдо органів соцзахистузалишається досить високою – лише за останній тиждень надійшло 24 тисячі заяв. Про це йшлосяпід часселекторної наради з районами щодо призначення субсидій.
«Опрацьовувати заяви потрібно теж оперативно, - звернувся до голів РДА заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук. – Ми не повинні збавляти темпи. Якщо увесь рік працювали інтенсивно, то і завершити рік треба достойно».
Загалом, в області субсидію отримують вже 146 тисячі родин. На розгляді в органах соцзахисту знаходиться ще понад 19 тисяч заяв. Найбільше подань отримують у Рівному, Рівненському та Сарненському районах.
Разом з тим, Олександр Савчук відмітив відділення соцзахисту у Кузнецовську, Дубно та Зарічненському районі, де заяви встигають опрацьовувати на 100 %. Водночас, за словами Олександра Савчука,потрібно суттєво покращити роботуу Сарненському, Млинівському та Корецькому районах.
«Хочу наголосити, що усі працівники органів соцзахисту знаходяться в однакових умовах – в усіх однакова зарплатня та технічне забезпечення. Ми розуміємо вашу навантаженість, але дуже прошу зробити усе, аби обробити максимум заяв», - наголосив Олександр Савчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:37
Вчора
18:42
Вчора
16:36
Вчора
Оголошення
10:42, Вчора
10:33, 10 січня
10:33, 10 січня
01:13, 4 січня
09:37, 7 січня
live comments feed...