• Головна
  • Володимир Ковальчук виступає виключно за конструктивну роботу обласної ради і облдержадміністрації
13:00, 28 листопада 2015 р.

Володимир Ковальчук виступає виключно за конструктивну роботу обласної ради і облдержадміністрації

Новообраний голова Рівненської обласної ради робитиме усе від нього залежне, аби налагодити ефективну співпрацю між обома гілками влади на Рівненщині. На цьому він наголосив 26 листопада під час першої прес-конференції. Також пан Ковальчук повідомив, що напередодні, 25 листопада, надіслав офіційні відповіді на листи облдержадміністрації про винесення на розгляд постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та податків погодження щодо збільшення доходів загального фонду обласного бюджету на 2015 рік і перерозподілу обсягів державної субвенції.

Володимир Ковальчук роз’яснив, що період до 4 грудня, на яке заплановано проведення другого пленарного засідання першої сесії обласної ради, не є міжсесійним, а відтак постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків не має повноважень погоджувати внесення змін до доходів та видатків обласного бюджету за рахунок міжбюджетних трансферів з державного та інших місцевих бюджетів, розподіл і перерозподіл обсягів субвенцій між місцевими бюджетами.

– Пропоную обласній державній адміністрації підготувати відповідний проект рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік» та подати його на розгляд другого пленарного засідання першої сесії Рівненської обласної ради сьомого скликання, – зазначив Володимир Ковальчук.

Разом з тим, повідомляємо, що питання «Про постійні комісії Рівненської обласної ради сьомого скликання», «Про положення про постійні комісії Рівненської обласної ради сьомого скликання», «Про склад та голів постійних комісій Рівненської обласної ради сьомого скликання», на підставі яких буде створена та діятиме постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків, будуть розглянуті на другому пленарному засідання обласної ради.

– Враховуючи пропозиції погоджувальної ради депутатських фракцій, я як голова обласної ради 23 листопада підписав розпорядження провести друге пленарне засідання 4 грудня, – сказав Володимир Ковальчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОДА #Ковальчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...