• Головна
  • Пиво «Арсенал Міцне» увійшло до списку «100 кращих товарів України» 2015 року
14:00, 24 листопада 2015 р.

Пиво «Арсенал Міцне» увійшло до списку «100 кращих товарів України» 2015 року

19 листопада в Українському домі відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт і послуг) «100 кращих товарів України» 2015 року. Пиво «Арсенал Міцне» визнано одним із переможців конкурсу в категорії «Продовольчі товари».

Конкурс проходить вже 12-й рік поспіль під патронатом Президента та Уряду України. Основна мета конкурсу – об'єднання зусиль, спрямованих на покращення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю та задоволенню потреб і очікувань споживачів.

Крім продовольчих і промислових товарів, на розсуд журі були представлені товари виробничо-технічного призначення, вироби народних художніх промислів та роботи (послуги) побутової і виробничих сфер.

До моменту нагородження продукція «Арсенал Міцне», як і інші учасники, подолала ряд етапів, на кожному з яких конкурсні комісії перевіряли відповідність заявленим критеріям. Головними з них є: наявність сертифікованих систем управління (НАССР, OHSAS тощо), використання ресурсо- і енергозберігаючих технологій, використання вітчизняної сировини і матеріалів, а також рівень інформування споживачів щодо споживчих властивостей заявленої продукції.

Нагадаємо, що «Арсенал» – це міцне пиво, яке вариться з натуральних компонентів і досягає своєї міцності природним шляхом завдяки більшому вмісту солоду і хмелю. У 2012 році «Арсенал Міцне» було визнано міцним пивом №1 в Україні за підсумками конкурсу «Бренд року», а в 2013 – стало переможцем у категорії «Міцне пиво» ​​у щорічному конкурсі «Вибірроку».

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Участь у таких конкурсах спонукають виробників постійно прагнути до підвищення якості продукції, а споживачам допомагають об'єктивно підходити до питання вибору товару. Перемога в одній з номінацій конкурсу «100 кращих товарів України» – це підтвердження якості пива «Арсенал Міцне» на загальнонаціональному рівні. Адже «Арсенал» – справжнє, міцне пиво, зварене на совість, і ми пишаємося його визнанням експертами і мільйонами споживачів».

Олександр Мачульський, представник оргкомітету конкурсу «100 кращих товарів»: «Головною метою проведення конкурсу ми вважаємо визначення кращих зразків української продукції. Визнання продукції Carlsberg Ukraine, зокрема пива «Арсенал Міцне», на загальнонаціональному рівні ще раз свідчить про відповідність продукції прийнятим стандартам якості та безпеки харчових продуктів».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Арсенал #пиво
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...