• Головна
  • Компанія Carlsberg Ukraine визнана найкращим роботодавцем
12:30, 24 листопада 2015 р.

Компанія Carlsberg Ukraine визнана найкращим роботодавцем

Компанія Carlsberg Україна очолила рейтинг «Кращий роботодавець» видання «ФОКУС» у категорії «Виробництво споживчих товарів».

За підсумками опитування «Кого ви вважаєте найкращим роботодавцем», опублікованого на сайті видання «ФОКУС», Carlsberg Ukraine отримала найбільшу кількість голосів серед 5 610 респондентів, які проголосували в даній категорії. Організатори запропонували читачам взяти участь в опитуванні та віддати свій голос як за свого роботодавця, якщо влаштовують умови роботи, так і за будь-яку іншу компанію, про яку чули хороші відгуки від її співробітників або хотіли б там працювати.

Для проведення опитування організатори склали попередній список компаній з різних галузей. Серед представлених категорій були підприємства промисловості, торгівлі, аграрного сектора, ІТ та телекому, ресторанного бізнесу, фармацевтики та ін. Голосувати можна було одночасно за кілька компаній у кожному з розділів.

У минулому році компанію Carlsberg Ukraine також було відзначено як одного із кращих роботодавців України, але за версією видання «Капітал 500. Найкращі Роботодавці України». Також варто наголосити, що в червні цього року Марина Іванцова, віце-президент з персоналу компанії Сarlsberg України, увійшла до ТОП-20 рейтингу провідних HR-керівників України за результатами дослідження порталу Delo.ua, тим самим підтвердивши статус керівника однієї з кращих HR-команд України.

Олег Сорочан, редактор відділу «Гроші» журналу «ФОКУС»: «Головною метою проведення опитування та створення рейтингу найкращих роботодавців України серед читачів нашого сайту було визначення, хто з лідерів різних галузей є бажаним як роботодавець. В цілому в опитуванні взяли участь більше 6 000 українців. Настільки велике охоплення респондентів говорить про значну зацікавленість людей у комфортній і високооплачуваній роботі. І як показали результати опитування – в Україні досить багато компаній з гарними умовами праці».

Марина Іванцова, віце-президент з персоналу компанії Carlsberg Ukraine: «Наша компанія, посідаючи лідируючу позицію у рейтингу видання «ФОКУС», в черговий раз підтвердила статус одного з кращих роботодавців України. Люди є головною цінністю компанії, тому ми прагнемо надавати співробітникам не тільки конкурентні умови праці, а й можливості для навчання, кар'єрного росту і розвитку. Приємно, що й інші представники українського бізнесу все більше уваги приділяють темі персоналу, тим самим заслуговуючи визнання своїх підлеглих і майбутніх кандидатів на заміщення вакансій в команді».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Carlsberg #робота #перемога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...