• Головна
  • Залізничники в ході Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху провели понад 1200 зустрічей зі школярами
15:00, 21 листопада 2015 р.

Залізничники в ході Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху провели понад 1200 зустрічей зі школярами

Спільно з місцевими органами ДАІ та Національної поліції працівники залізниць в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху з 9 по 15 листопада посилили заходи щодо запобігання ДТП при перетині автомобільних шляхів та залізничних колій. Залізничники застерегли водіїв від порушень спеціальними пам’ятками про наслідки ДТП та провели роз’яснювальну роботу зі школярами.

Під час Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху учасникам дорожнього руху роздали понад 200 тисяч листівок та пам’яток з інформацією про причини та наслідки ДТП на переїздах, а також біля регульованих переїздів встановили 380 інформаційних щитів (бордів). Крім того, фахівці провели в навчальних закладах понад 1200 зустрічей з учнями. Роз’яснювальна робота серед водіїв автотранспортних засобів та серед населення постійно триває, - повідомили в департаменті безпеки руху Укрзалізниці.

Окрім того, залізничники утримують у належному технічному стані інфраструктуру. У рамках галузевої Програми забезпечення безпеки рухупроводиться модернізація та капітальні ремонти переїздів, а переїзди, через які здійснюються регулярні автобусні пасажирські перевезення, облаштовуються засобами автоматики та сигналізації.

Раніше повідомлялося, що на залізницях України в вересні-жовтні поточного року пройшов щорічний осінній комісійний огляд 2,5 тис. залізничних переїздів з автобусним рухом.

Довідково:

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху тривав у рамках проголошеного ООН Десятиріччя дій з безпеки дорожнього руху з 2011 по 2020 рр. За оцінками ООН і ВООЗ, якщо не вжити термінових дій, то до 2020-го аварії на дорогах стануть головною причиною смертності людей.

При цьому на перетині автомобільних і сталевих магістралей спостерігається тенденція зменшення дорожньо-транспортних пригод. Так, наприклад, якщо у 2007-му на залізничних переїздах Укрзалізниці та на коліях поза ними сталося 189 ДТП (48 осіб загинуло та 75 травмовано), то у 2014-ому — 68 (19 осіб загинуло та 34 травмовано). За 10 місяців поточного року — 60 ДТП (12 осіб загинуло і 28 травмовано).

Залізничники в ході Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху провели понад 1200 зустрічей зі школярами (фото) - фото 1

Залізничники в ході Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху провели понад 1200 зустрічей зі школярами (фото) - фото 1

Залізничники в ході Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху провели понад 1200 зустрічей зі школярами (фото) - фото 2

Залізничники в ході Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху провели понад 1200 зустрічей зі школярами (фото) - фото 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Укрзалізниця #безпека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...