• Головна
  • Онлайн-імпреза книги Світлани Бояркевич «Приречені на перемогу» (Дню Гідності та Свободи присвячується)
11:30, 19 листопада 2015 р.

Онлайн-імпреза книги Світлани Бояркевич «Приречені на перемогу» (Дню Гідності та Свободи присвячується)

Збірка поезій «Приречені на перемогу» видана львівським видавництвом «Свічадо» восени 2015 року. Це безцінний скарб памяті, який можна вважати віршованою моно-пєсою трагічних і героїчних сторінок України від осені 2013 р. і до нашого зболеного і вистражданого сьогодення.

У зв’язку з тим, що поетеса проживає в Іспанії, захід відбувся у формі онлайн-конференції. Ведучою онлайн-презентації виступила провідний бібліотекар Рівненської обласної бібліотеки для молодіНіна Тарковська. До заходу долучилося 24 бібліотеки з різних міст України та сама авторка поетичної збірки Світлана Бояркевич разом зі своїми друзями з іспанського міста Вілларробледо.

Перлини натхненного українського слова жінки та матері звучали в онлайн-просторі від Рівного до Львова, Херсону, Запоріжжя, Полтави, Черкас, Миколаєва... Високу оцінку потужного творчого доробку С. Бояркевич надали літературознавці та поціновувачі літературного слова з Черкащини – доктор філософських наук Любов Дяченко-Лисенко і талановита поетка Тетяна Шугар з м. Сміла, а також Ольга Чорна, якаочолює Жашківське районне літературне об'єднання «Гірський Тікич». Трепетно і схвильовано звучали вірші поетки у виконанні студентів Рівненського МЕГУ та доцента кафедри української філології Лілії Овдійчук.

Можна без перебільшення дійти висновку – книга Світлани Бояркевич «Приречені на перемогу» стала резонансною подією в Україні, явищем, яке ще більше згуртує українство Заходу та Сходу на шляху до загальноєвропейських гуманістичних цінностей.

Онлайн-імпреза книги Світлани Бояркевич «Приречені на перемогу»  (Дню Гідності та Свободи присвячується) (фото) - фото 1Онлайн-імпреза книги Світлани Бояркевич «Приречені на перемогу»  (Дню Гідності та Свободи присвячується) (фото) - фото 1Онлайн-імпреза книги Світлани Бояркевич «Приречені на перемогу»  (Дню Гідності та Свободи присвячується) (фото) - фото 1

Сайт Світлани Бояркевич

http://boyarkevych.ucoz.com/

Блог науково-методичного відділу Херсонської

обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова

http://metobuks.blogspot.com/2015/11/blog-post_17.html

Блог Костопільської районної бібліотеки

http://kostlibr.blogspot.com/2015/11/17-skype.html

Сторінка Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва у «Фейсбуці»

https://uk-ua.facebook.com/zp.obu

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автор #збірка #книга #Світлана Бояркевич #«Приречені на перемогу»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...