• Головна
  • Напередодні Дня Студента обрали кращі студентські оселі
16:00, 15 листопада 2015 р.

Напередодні Дня Студента обрали кращі студентські оселі

Спеціально створене журі ретельно вивчало в яких умовах проживає молодь. Особливу увагу під час огляду звертали і на забезпечення пожежної безпеки та санітарно-гігієнічні умови мешканців гуртожитків. Переможців члени журі визначали за максимальною сумою набраних балів згідно з критеріями оцінки житлово-побутових умов за двома категоріями: серед університетів та коледжів.

За словами начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, такий конкурс дозволяє гуртожиткам ВНЗ створювати кращі умови для своїх студентів, осучаснювати існуючі приміщення, і в кінцевому результаті ставати кращими в області.

У підсумку, І місце вибороли гуртожитки № 6 Національного університету „Острозька академDSC_5683ія” та № 2 Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП; ІІ місце - № 6 Рівненського державного гуманітарного університету, № 1 Сарненського педагогічного коледжу РДГУ та вищого комунального навчального закладу “Дубенський медичний коледж” Рівненської обласної ради; і ІІІ місце розділили - гуртожиток № 4 Національного університету водного господарства та природокористування, № 3 Рівненського державного базового медичного коледжу, № 2 РівнеDSC_5678нського державного аграрного коледжу та № 1 Млинівського державного економіко-технологічного коледжу.

Переможці конкурсу отримали грошові винагороди. Кошти спрямують на придбання необхідної побутової техніки для студентських гуртожитків - телевізорів, бойлерів, холодильників, пральних машин та музичних центрів. На матеріальне стимулювання переможців огляду-конкурсу у 2015 році було передбачено 95 тисяч гривень.

Прес-секретар управління освіти і науки

Людмила Деркач

0675810558

Більше інформації за адресою http://www.rvosvita.org.ua/

*При використанні матеріалів посилання на джерело є обов'язковим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гуртожиток #конкурс #винагорода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...