• Головна
  • Рівне: ОПОРА інформує про перші результати спостереження
11:00, 15 листопада 2015 р.

Рівне: ОПОРА інформує про перші результати спостереження

За інформацією Рівненської ТВК, усі дільниці відкрилися вчасно. Процес голосування розпочався й триває. Всього на Рівненських ДВК кількість виборців становить 183 664 особи, з них 862 виборці голосують вдома.

На ДВК №560905 (вул. Макарова, 32А (дитячий садок №42)) та №560977 (вул. Гагаріна, 67 (бібліотека-філія №10)) по одному з членів дільничних виборчих комісій відмовилися виконувати свої обов'язки.

На ДВК №560910 (вул.Вербова, 42, м.Рівне, (школа №23)) спостерігача Громадянської мережі ОПОРА відмовилися пускати на територію дільниці. Після цитування закону ОПОРІвцем, спостерігача все ж пустили. Проте зазначили, що спостерігач не матиме права бути присутнім під час підрахунку голосів.

ОПОРА наголошує, що згідно п.3 ч.7 ст. 65 Закону України "Про місцеві вибори", що офіційний спостерігач від місцевої організації партії, кандидата може перебувати на виборчих дільницях під час голосування, спостерігати з будь-якої відстані за діями членів виборчої комісії, у тому числі під час видачі виборчих бюлетенів виборцям і підрахунку голосів, не заважаючи членам виборчої комісії фізично


За коментарями звертайтеся:

Анатолій Бондарчук

координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області

+380969187408


Довідково:                                                                                                                             

 Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОПОРА #вибори 2015 #дільниці #порушення #ДВК
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...