• Головна
  • Постійно діюча Комісія провела перший етап відбору претендентів на посаду фінансового директора ПАТ «Укрзалізниця» та співбесіду з кандидатами на посади директорів філій
20:00, 13 листопада 2015 р.

Постійно діюча Комісія провела перший етап відбору претендентів на посаду фінансового директора ПАТ «Укрзалізниця» та співбесіду з кандидатами на посади директорів філій

13 листопада постійно діюча Комісія Укрзалізниці з розгляду питань організаційної структури, систем управління персоналом, соціальної політики та мотивації до праці провела перший етап відкритого відбору кандидатів на посаду фінансового директора ПАТ «Укрзалізниця». На співбесіду було запрошено 8 кандидатів із 46 за результатами розгляду поданих пакетів документів.

Постійно діюча Комісія Укрзалізниці з розгляду питань організаційної структури, систем управління персоналом, соціальної політики та мотивації до праці – це орган, що формує пропозиції для прийняття рішень Правлінням ПАТ «Укрзалізниця». На засіданні Комісії Укрзалізниці претенденти на посаду фінансового директора розповідали про свої досягнення, аргументували, чому вони є найкращими кандидатами на зазначену посаду, а також представили власне бачення фінансової політики ПАТ «Укрзалізниця».

Надіслати необхідні документи для відкритого відбору ще є можливість у інших претендентів, оскільки термін прийому даних від кандидатів продовжено до 15 листопада 2015 року включно на електронну адресу: [email protected].

11 листопада 2015 року на засіданні Комісії Укрзалізниці було розглянуто 12 кандидатур на посади директорів філій ПАТ «Українська залізниця», зокрема філії «Дарницький вагоноремонтний завод», «Панютинський вагоноремонтний завод», «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» і «Медіацентр «Магістраль».

Засідання Комісії, на яких будуть проводитися співбесіди з кандидатами на посади директорів інших філій, відбудуться наступного тижня.

Остаточне рішення щодо призначення на посаду фінансового директора ПАТ «Укрзалізниця» та на посади директорів філій із відібраних претендентів буде приймати Правління ПАТ «Укрзалізниця».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Укрзалізниця #директори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...