• Головна
  • Професійний відбір на посаду начальника пасажирського поїзда пройшли 8 кандидатів
15:30, 13 листопада 2015 р.

Професійний відбір на посаду начальника пасажирського поїзда пройшли 8 кандидатів

12 листопада 2015 року в Києві відбувся другий етап професійного відбору кандидатів на посаду начальника пасажирського поїзда, що здійснює постійно діюча Комісія Укрзалізниці. У відборі брали участь 12 кандидатів з Одеської, Південно-Західної та Львівської залізниць, які працюють начальниками поїздів і провідниками в пасажирських вагонних депо Одеси, Миколаєва, Чернівців та вагонних дільницях Жмеринки, Хмельницького, станції ім. Т. Шевченка.

Комісія оцінювала практичні навички претендентів щодо питань охорони праці, пожежної безпеки, надання долікарської допомоги, вміння гасити пожежу та користуватися вогнегасниками, налагодження температурного режиму в поїзді, правил перевезення пасажирів тощо. Після оцінювання та співбесіди з кандидатами Комісія Укрзалізниці відібрала 8 найбільш фахово підготовлених кандидатів, які будуть рекомендовані на вакантні посади начальників поїздів міжнародного та внутрішнього сполучення.

До поїздки в столицю для участі в другому етапі професійного відбору на посаду начальника поїзда кандидати пройшли попередній відбір на рівні залізниць. Так, для допуску до відбору Комісії на місцях перевірили достовірність поданих кандидатами документів, відповідність освітнього рівня, відсутність правопорушень упродовж останніх трьох років і дисциплінарних стягнень за останній календарний рік, а також пересвідчилися, що претендент не має негативних відгуків пасажирів у Книзі скарг і пропозицій або на гарячих лініях Укрзалізниці «Якість та сервіс», «Stop корупція». Крім того, на місцях кандидати склали тестові завдання з теоретичних питань професійного напрямку.

Оцінка теоретичних знань і практичних навичок кандидата на посаду здійснювалася за бальною системою. Кожен член Комісії виставив бали, які потім підраховувалися. У підсумку четверо учасників відбору набрали менше 350 балів із 500 можливих і не будуть рекомендовані керівництву залізниць для працевлаштування або продовження трудового контракту. Проте, як зазначили члени Комісії, ці люди можуть краще підготуватися nf взяти участь у наступному професійному відборі на посаду начальника поїзда.

Нагадаємо, що з листопада 2015 року призначення на посаду начальника пасажирського поїзда здійснюється виключно на конкурсній основі. Такий механізм прийому на роботу працівників успішно використовується в компаніях багатьох розвинених країн і нині активно впроваджується в кадровій політиці Укрзалізниці. Він дозволить підбирати кандидатів із високими професійними й людськими якостями та стане дієвою перешкодою будь-яким корупційним проявам під час працевлаштування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Укрзалізниця #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...