• Головна
  • Де недорого купить виски у Рівному
Реклама
12:00, 28 жовтня 2015 р.

Де недорого купить виски у Рівному

Реклама

Шотландія з Ірландією - традиційні суперники в оскарженні один у одного права називатися батьківщиною віскі. Сьогодні купить виски може кожен в спеціалізованому магазині Еліт Алко. Але так було не завжди. Початок виробництва віскі сягає своїм корінням у глибину віків, де зберігається таємниця появи цього напою. Ці дві країни з суворим кліматом і багатою історією досі продовжують сперечатися, кому ж належить пальма першості в цьому питанні. Вважається, що технологія перегонки була принесена на шотландські землі середньовічними християнами-місіонерами, які цей секрет перейняли від хрестоносців, які повернулися з Близького Сходу.

Процес перегонки в ті далекі часи був досить простий. Брага заливалася в бронзову перегінну ємність, що нагадувала величезний самовар, і під ним розлучався вогонь. Брага в «самоварі» закипала, пари внаслідок випаровування рідини піднімалися вгору, потрапляли в змійовик, де вони охолоджувалися і конденсувалися. Потім конденсат повільно стікав в спеціально підготовлену ємність, як правило, керамічну миску. І цей процес можна було повторювати до безкінечності ...

При цьому, шотландцями в процес перегонки були внесені деякі істотні зміни. Так, палестинське виноградне вино, яке так припало до вподоби смиренним лицарям воїнства Христового, стародавніми кельтами було замінено на своє місцеве ячмінне пиво. Одержаний алкогольний напій отримав назву «uisge beatha», що в с місцевого кельтського діалекту переводилося як «вода життя». Ця «вода життя» через труднощі вимови назви англійськими загарбниками кілька разів змінювала свої назви.

Напій був оцінений завойовниками по достоїнству. Поступово назва зазнала ряд змін: «uisge» трансформувалося в «uisce», потім в «uiskie» і в підсумку нам цей алкогольний напій відомий в сучасній транскрипції - «whisky». Перше письмове свідчення в середньовічних хроніках, де згадується віскі, відноситься до 1494. Таким чином, шотландськими хроністами було визначено і підтверджено право першості в цьому питанні.

Сьогодні ж, щоб купити віскі у Рівному на elit-alco.com.ua або інший елітний алкоголь, у тому числі шампанське, ром або джин, досить заглянути в спеціалізований інтернет-магазин Еліт Алко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...