• Головна
  • Видача свідоцтв про народження безпосередньо в закладах охорони здоров'я
10:00, 4 листопада 2015 р.

Видача свідоцтв про народження безпосередньо в закладах охорони здоров'я

З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 року № 1593/5 (із внесеними змінами від 29.10.2015 № 21205/5) Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області запроваджено у Рівненському обласному перинатальному центрі новий сервіс, який передбачає прийняття працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження.

Відповідно до вимог ст.13 Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану” державна реєстрація народження дитини проводиться за письмовою або усною заявою заявою батьків чи одного з них за місцем народження або за місцем проживання батьків.

Для державної реєстрації народження дитини батькам необхідно мати:

1.​ Медичне свідоцтво про народження;

2.​ Паспорти батьків;

3.​ Свідоцтво про шлюб.

Працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції з вищевказаного питання здійснюється виїзний прийом громадян у Рівненському обласному перинатальному центрі (м. Рівне вул.Міцкевича, 30,) з вівторка по п'ятницю з 9.30 до 10.30 год.

Заяву про державну реєстрацію народження можливо також подати протягом місяця з дня народження дитини (ст.144 Сімейного кодексу України) безпосередньо до відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції за адресою: м. Рівне, проспект Миру, 14, 1-й поверх, кабінет № 1.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#свідоцтво про народження #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...