• Головна
  • Вплив вітаміну В1 на організм людини
Реклама
14:46, 2 жовтня 2015 р.

Вплив вітаміну В1 на організм людини

Реклама

Кожній людині необхідно бути здоровою незалежно від пори року. Збалансоване харчування і підтримання здорового способу життя є ключовими для здоров'я і краси. Чому так важливо правильне харчування? Відповідь дуже проста: наш організм виживає тільки завдяки надходженню поживних мікроелементів, відомих нам як вітаміни і мінерали, а отримати їх ми можемо тільки з їжею.

Так наша їжа повинна бути натуральною і збалансованою. Вітаміни - це спеціалізовані хімічні сполуки, які позитивно впливають на організм, зміцнюють імунітет і беруть участь у всіх внутрішніх процесах і функціях тіла. Загалом вітаміни і корисні речовини самостійно не синтезуються в організмі, а тому повинні надходити ззовні. Природним процесом є те, що активні речовини попадають в організмі разом з їжею. Але іноді даних елементів зовсім недостатньо, а тому існує можливість приймати додаткові готові комплекси і насичувати організм корисними елементами і мінералами.

У даній статті мова піде про вітамін В1. Він належить до відомої групи В, без елементів якої неможлива коректна життєдіяльність організму і правильне функціонування внутрішніх органів і систем.

Вітамін В1 є водорозчинним елементом, який може дуже швидко руйнуватися при тепловій обробці. Говорячи про продукти, в яких у великих кількостях присутній мікроелемент В1, то це м'ясо, особливо свинина, а також птиця, морепродукти (риба), печінка та інші. Що стосується рослинних джерел, то продуктами, в яких В1 міститься у великих кількостях, є: хлібопродукти, цитрусові (апельсини, лимони), родзинки і горіхи, ягоди (смородина, обліпиха), пивні дріжджі, трави (ромашка, кропива, хміль) і інші.

Мікроелемент Б1 або тіамін може синтезуватися в невеликих кількостях в кишечнику за допомогою спеціальних бактерій. Тіамін впливає на кровоносну систему, покращує потоки і циркуляцію крові в організмі. Також вітамін В1 впливає на мозок і нервову систему. Завдяки цій речовині організм отримує достатню кількість енергії, поліпшується ріст внутрішніх органів і тканин, відновлюється правильний апетит. Вітамін В1, так само як і кальцій і магній, необхідний у достатніх кількостях для підтримки тонусу м'язів і правильного росту і розвитку кісткової системи організму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...