• Головна
  • На Рівненщині підтримують створення Фармацевтичної палати
12:00, 30 жовтня 2015 р.

На Рівненщині підтримують створення Фармацевтичної палати

Таке громадське об’єднання презентував голова правління Всеукраїнської фармацевтичної палати Олег Клімов: «Практика створення громадських об’єднань за фаховим принципом вже існує в розвинених країнах світу, зокрема в Польщі та Німеччині. За їх принципом засновано таку організацію і на Україні, а у вересні цього року вона стала членом Міжнародної фармацевтичної федерації».

Ця самоврядна професійна організація, на думку фахівців, сприятиме реформуванню аптечної системи, приведенню законодавства України у сфері охорони здоров’я у відповідність ізєвропейськимистандартами.

Голова правління організації також відзначив, що членами об’єднання мають бути виключно фізичні особи, дипломовані спеціалісти - провізори та фармацевти, які працюють в аптечних, медичних та науково-педагогічних закладах. «Це об’єднання, яке не буде лобіювати інтереси бізнесу, аптека має стати закладом охорони здоров’я, а не продажу ліків», - підкреслив Олег Клімов.

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук, створення такої самоврядної організації, як Фармацевтична палата, дасть змогу власникам аптек, фармацевтам об’єднатися і вирішувати спільно проблемні питання в цій галузі, ставити їх перед державою. А також це буде своєрідним захистом як фармацевтів, так і споживачів, котрі користуються їх послугами.

В ході наради присутні також ознайомилися із законопроектом «Про фармацевтичне самоврядування».

На Рівненщині підтримують створення Фармацевтичної палати (фото) - фото 1На Рівненщині підтримують створення Фармацевтичної палати (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фармацевтична #палата #громадське #об'єднання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...