• Головна
  • Відбулася державна реєстрація публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»
18:00, 22 жовтня 2015 р.

Відбулася державна реєстрація публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»

У Єдиному державному реєстрі зазначено, що скорочене найменування акціонерного товариства – ПАТ «Укрзалізниця», а назва товариства англійською мовою –Publicjointstockcompany«Ukrainianrailway» (cкорочено – JSCUkrzaliznytsia.

Згідно зі Статутом ПАТ «Укрзалізниця», засновником товариства є держава Україна в особі Кабінету Міністрів України. Статутний капітал товариства складає 229879115000 грн.

Сьогодні ж відбулося і перше засідання правління ПАТ «Укрзалізниця», присвячене організації роботи новоствореного товариства.

Також, правління акціонерного товариства прийняло рішення звернутися до Міністерства інфраструктури України з проханням ініціювати обрання голови правління ПАТ «Укрзалізниця» відповідно до конкурсних процедур, встановлених законодавством.

Упродовж 10 днів подана планується податизаявудо Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо випуску акцій ПАТ «Українська залізниця». Випуск акцій передбачений Постановою КМУ № 735 від 2 вересня 2015 року.

Нагадаємо, що реєстрація ПАТ завершила процес корпоратизації Укрзалізниці. Уряд вже затвердивСтатут товариства та погодив склад правління. Згідно з рішенням Кабінету Міністрів України, до складу правління ПАТ «Укрзалізниця» увійшли: в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній, директор з корпоративного управління та мотивації персоналу Укрзалізниці Оксана Маріна, директор з інфраструктури Укрзалізниці Сергій Михальчук, а також директор з реформування, правової та майнової політики Укрзалізниці Євген Кравцов. Крім них, після отримання дозволу на працевлаштування до складу Правління увійде радник Міністра інфраструктури з питань реформування залізничного транспорту Штефан Хофсаесс (Німеччина).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Укрзалізниця #реєстрація. публічне #акціонерне товариство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...