• Головна
  • Через невиконання зобов’язань переможцем конкурсу із забезпечення харчуванням пасажирів швидкісних поїздів оператора надання цих послуг буде обрано повторно
11:00, 21 жовтня 2015 р.

Через невиконання зобов’язань переможцем конкурсу із забезпечення харчуванням пасажирів швидкісних поїздів оператора надання цих послуг буде обрано повторно

У зв’язку з тим, що переможець відкритого конкурсу від 20 серпня на визначення оператора з надання послуг харчування для пасажирів поїздів ІНТЕРСІТІ+ та ІНТЕРСІТІ своєчасно не приступив до виконання взятих на себе зобов’язань, планується провести новий конкурс. Дії переможця позбавили ДП «УЗШК» укласти договір з іншим учасником конкурсу, оскільки термін його укладання минув, враховуючи обидві обставини, буде здійснена нова процедура обрання надавача послуг для пасажирів поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті на 2016 рік.

ДП «УЗШК» планує провести новий конкурс наприкінці листопада – початку грудня 2015 року Для врахування пропозицій у конкурсній документації, підприємство найближчим часом планує провести зустріч з потенційними операторами послуг харчування.

До визначення нового переможця конкурсу, надання послуг харчування для пасажирів поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті здійснюється існуючою кейтеринговою компанією.

З 16 жовтня вона знизила вартість продуктів харчування в швидкісних поїздах Інтерсіті+ та Інтерсіті на 10%, а з 1 листопада 2015 року планується зниження ще на 10%. Такої домовленості досягло ДП «УЗШК», враховуючи побажання пасажирів.

З 1 листопада пасажири швидкісних поїздів категорії ІНТЕРСІТІ+ матимуть змогу одночасно при оформленні проїзного документу здійснювати замовлення чаю через залізничні каси. Для цього внесено зміни в організаційну структуру програмного забезпечення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #харчування #швидкісні поїзди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...