Гетьман Виговський, житловий комплекс Буковинська, 3 Зданий

Доступні пропозиції

Нічого не знайдено за запитом

Про комплекс
Гетьман Виговський, житловий комплекс

Ваші прагнення мати власну оселю, Ваше бажання жити у зручній, сучасній, а головне доступній за ціною квартирі, -  усе це ми пропонуємо Вам уже сьогодні. Вашу мрію про власне житло ми втілили у житловому комплексі «Гетьман Виговський»

Велике, просторе та затишне подвір’я, наявність паркомісць для автомобілів, сучасних безшумних швидкісних ліфтів у будинку, що виконаний із керамічної цегли із використанням сучасних систем зовнішнього утеплення.

Житловий комплекс являє собою єдину будівлю, яка складається із десятиповерхових блок-секцій з підвальними приміщеннями та горищем.

Дві відокремлені зони: житлової (2-10 поверхи) та нежитлової (1 поверх), на якому передбачено розміщення закладів соціально-побутового призначення (банківські відділення; магазини; кафе; аптеки; офісні приміщення) забезпечать комфорт та зручність проживання власникам квартир у будинку, поєднавши проживання з близьким розташуванням найбільш необхідних закладів.

На житлових поверхах розміщуються 1-дно кімнатні, 2-ох кімнатні та 3-ох кімнатні квартири, вхід до яких передбачено із двору будинку. Висота стелі у квартирах – 2,7 метра, на 9 поверсі - 3 метра.

Секції з 1 до 6 забезпечені автономними даховими котельнями із тепловим лічильником у кожній квартирі, секції з 15 до 18 забезпечені індивідуальним поквартирним опаленням (двохконтурний котел в кожній квартирі), внутрішніми сміттєпроводами, сучасними швидкісними ліфтами вантажопідйомністю 630 кг, системами витяжної та протипожежної вентиляції.

Водопостачання відбувається від водопровідної мережі по вулиці Гетьмана Виговського з використанням металопластикових труб, що не піддаються корозії, торгової марки «REHAU».

 

ПІДІБРАТИ КВАРТИРУ

On-line консультації

http://vigovskiy.0362.ua/