Театри, філармонії, органний зал Рівне

Театри, філармонії, органний зал

Театри в Рівному

Столичні театри можуть похвалитися широким репертуаром, який доповнюють антрепризі. Відомі актори організовують власні проекти, беруть участь у театральних експериментах. Вони виступають на відомих майданчиках, діяльність яких можна дізнатися на в тематичні рубриці Театри, філармонії, органний зал в Рівному. Усі важливі події з театральної життя Рівного та Рівненської області ви можете переглянути у нас.

Поруч із нами відбуваються гучні театральні події за участю легендарних акторів. В можете переглянути комедії, які завжди піднімуть настрій та дозволять від душі посміятися. Драми подарують цілий букет емоцій та змусять співпереживати героям, які на сцені переживають глибокі конфлікти. Шанувальників музичних вистав вражають оперети та мюзикли. Сучасний балет та опера — це класичні сюжети та нові техніки виконання, талановиті танцюристи та вокалісти, яким під силу і класика, і сучасні інтерпретації.

Серед доступних подій є не лише вистави для дорослих, а й дитячі уявлення. У репертуарі Рівненських театрів є дитячі вистави для малюків та підлітків, лялькові шоу та заходи, приурочені до свят. На маленьких глядачів чекають казкові та мультиплікаційні герої, серед яких і добре відомі, і новіші.

Філармонії в Рівному

Що це таке, знає багато хто, але не всі люблять відвідувати цей заклад. Вони думають, що подібне заняття нудне та нецікаве. І дуже помиляються! Філармонія – це музична установа, співробітники якої організовують концерти класичної музики. Вони сприяють її розвитку та пропагують мистецтво серед населення.

З кожним роком зростає кількість любителів класичних творів, а також відвідувачів філармоній. Це не лише люди старшого покоління, а й молодь та навіть діти. Щорічно розширюються філармонічні афіші, пропонуючи барвистіший, насичений і різноманітніший репертуар відвідувачам.

Погодьтеся, що найкращий подарунок на будь-яке свято – це нові враження, емоції, енергетика та драйв. Саме тому, напередодні свят, Рівненська філармонія пропонує вирішення проблеми. Білет на концерт у Рівненську філармонію - актуальний, престижний та стильний презент. Захоплюючі програми, чудові виконавці, красиві інтер'єри залишають найяскравіші та найтепліші враження від візиту.

Органний зал в Рівному

Органний зал - це особливе за своєю енергетиці місце, що заряджає на довгий час, оскільки музика, що видається органом, має своєрідну властивість підносити душу людини. У цьому поліпшується також фізичне самопочуття. Виняткова легкість володіння таким складним інструментом та безперечний талант роблять концерт незабутнім.

Органна зала Рівненської філармонії цікава як пам'ятка архітектури та як місце проведення концертів органної та камерної музики.

За минулі роки в Органній залі проводилися численні цикли концертів, українські та міжнародні фестивалі, «музичні зустрічі» за участю уславлених музикантів, лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів, солістів провідних філармоній та оперних театрів країни, диригентів, музикознавців, композиторів.

Показати
Фільтри