Музеї, галереї, виставки Рівне

2 перегляди в лютому
1 перегляд в лютому

Музеї, галереї, виставки

Як зберегти історію? І не просто зберегти у пам'яті, а зберегти історично важливі предмети, цінності чи цілі будинки? Звісно, звернутися до музею! Музей – це не занудне місце, це таємниця, оповита павутинням часу. А може, музей не зберігає історичні цінності, а зберігає предмети сучасного мистецтва. А скільки всього можна побачити у музеї збройової техніки чи космосу? Головне, що можна подивитися багато й одному місці. Міський музей – це не просто місце, яке займається збиранням та експонуванням предметів. Музеї займаються науковою та педагогічною діяльністю і роблять великий внесок у науку.

Розділ «Музеї, галереї, виставки в Рівному» містить необхідну інформацію та музеї міста. Контактні номери телефонів, адреси та короткий опис роду зайнятості музею допоможуть вам вибрати те, що потрібно та заощадять ваш час. Музеї міста дуже різноманітні за тематикою та родом діяльності. Вони знаходяться в різній місцевості і карта допоможе вам вибрати найкращий варіант дороги. Можливо ви володієте цінним артефактом або просто вирішили доторкнутися до історії, в музеї побувати варто кожному городянину, що поважає себе. Ну, а якщо до вас заїхали гості з іншого регіону, то обов'язково завітайте до музеїв Рівного разом з ними. Варто пишатися місцем, де мешкаєш. А у нас, повірте, є чимось.

Не знаєте що відвідати в Рівному? Шукаєте де погуляти з дитиною, куди сходити з хлопцем чи дівчиною? Вибираєте місце для побачення? Шукаєте розваги у вихідні? Цікавитесь активним відпочинком? Чи відвідуєте виставки? Не знаєте, куди сходити на корпоратив? Тематична рубрика Музеї, галереї, виставки” - допоможе

Збираючись на виставку у Рівному, зайдіть у відповідний розділ на сайті 0362.ua. У ньому можна переглянути афішу подій на певний день або скористатися пошуком по фільтрах. Так, наприклад, ви можете знайти експозиції для шанувальників класичного живопису, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва, фотографії, дизайну, моди, флористики.

Представники різних стильових напрямків готові поділитися своїми роботами з гостями та мешканцями міста. Багато виставок проводять абсолютно безкоштовно, тому у вас буде чудовий спосіб провести вихідні з користю без будь-яких витрат.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри